Jurorzy nie dowierzali, że 2-latek może być tak zdolny. Gdy wygrał "Mam talent", chciał go poznać nawet papież

2022-11-24 12:26

Gdy Hugo Molina pojawił się na castingu do hiszpańskiego "Mam talent", jurorzy oniemieli z zachwytu. Później było coraz lepiej, a w efekcie 2-latek wygrał 5. edycję programu. Tym samym stał się najmłodszym zwycięzcą show na świecie. Do tej pory, nikt nie pobił jego rekordu. Fenomen 2-latka na własne oczy chciał zobaczyć nawet sam papież Franciszek.

2-latek, który wygrał Mam talent
Autor: YouTube screenshot/ @ Got Talent España 2-latek, który wygrał "Mam talent". Do dziś nikt nie pobił jego rekordu.

Utalentowane maluchy budzą niesamowite emocje. Połączenie imponujących umiejętności w danej dziedzinie z dziecięcym urokiem chwyta za serca. Właśnie na tym polegał fenomen Hugo Moliny. Rodzice zaprowadzili go na casting do "Mam talent", gdy miał zaledwie 2 latka. Program nie raz już podbijały dzieci, jednak takiego malucha, i to z tak ogromnym talentem, jeszcze w nim nie było. 

Chłopczyk wykazał się niezwykłym wyczuciem rytmu. Zagrał na bębnie tak sprawnie i w takt muzyki, że jedna z jurorek mówiła do reszty jury:

To nie może być prawda. 

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Dowiedz się: Jak programy talent show wpływają na małych artystów?

Zanim 2-letni Hugo wszedł na scenę, prowadzący program zwrócił się do widzów obecnych na sali i do jury, by nie witali dziecka owacjami, aby go nie speszyć. Tak też się stało. Maluch wyszedł na scenę wraz z tatą, który cały występ kucał tuż przy nim. Po skończonym fenomenalnym show, przyszedł czas na pytania od jurorów. 

Chłopiec wykazał się wtedy niesamowitą rezolutnością i odwagą. Rozmawiał z jury bez najmniejszego zawstydzenia.

Dobrze gram na bębnach - te słowa dziecka powtarzane przez niego kilkakrotnie stały się myślą przewodnią rozmowy, a jurorzy żartowali, zachwycając się jego pewnością siebie. 

Zapytali też Huga, jak długo gra na bębnie, na co chłopiec odpowiedział, że rok.

Gra rok, a ma dwa lata. Nic dziwnego, gra połowę swojego życia - żartowali. 

Po zwycięskim finale, w grudniu 2019 roku, Hugo Molina kontynuuje karierę. Był nawet na wizytacji u papieża Franciszka. Jego talent można nadal podziwiać, na oficjalnym Instagramie chłopca. Rodzina Molinów gromadzi tam już przeszło 60 tys. obserwatorów. 

Dowiedz się: Chcesz uniknąć awantury z dwulatkiem? Oto 12 rzeczy, których nie znosi twój maluch

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza