Justin Bieber będzie ojcem. Hailey jest już w zaawansowanej ciąży

2024-05-10 9:31

30-letni Justin Bieber i jego 27-letnia żona Hailey są małżeństwem już od 6 lat. Teraz znana para spodziewa się dziecka. O marzeniach powiększenia rodziny wspominali już od jakiegoś czasu. Teraz się spełniają, a młodzi małżonkowie odnowili przy tej okazji przysięgę.

Justin Biber ogłosił, że zostanie ojcem
Autor: Instagram/ @justinbieber Justin Biber ogłosił, że zostanie ojcem

Temu związkowi mało kto dawał szansę. Znany muzyk, będący bożyszczem nastolatek i 3 lata młodsza od niego modelka wzięli ślub w bardzo młodym wieku. Wbrew opiniom złośliwych, ich małżeństwo trwa już od 6 lat, a teraz nawet spodziewają się dziecka. 

Wesołą nowinę przekazali w typowej dla siebie, utrzymanej w klimacie retro, teledyskowej rolce. 

Zobacz też: Ciężarna Kubicka oburzona Eurowizją. „Sama bym miała koszmary”

Plac zabaw: “Idealny tata? To mój mąż” - jak kobiety postrzegają partnerów jako ojców

Justin Bieber zostanie ojcem

Post, który zaskoczył wszystkich, Justin Bieber opublikował kilkanaście godzin temu. W nagraniu, które utrzymane jest w klimacie starego kina widzimy parę, która wygląda jakby składała przysięgę małżeńską. Choć Bieber ubrany jest w typowy dla siebie, luźny sportowy strój i baseballówkę, to Hailey ma na sobie długą, białą, koronkową suknię, która wyraźnie opina jej zaokrąglony brzuszek. 

Później kadry skupia się tylko na przyszłej mamie i jej ciążowych krągłościach.

Pod postem posypała się masa gratulacji, w tym płynące od J.Lo., Kim Kardashian czy Demi Lovato.

Hailey Bieber jest już w zaawansowanej ciąży?

Patrząc po sporym brzuszku, jaki prezentuje wciąż szczuplutka modelka, może być ona w dość zaawansowanej ciąży, z pewnością co najmniej w 2. trymestrze. Wygląda na to, że para dość długo ukrywała wesołą nowinę. Nic dziwnego, Hailey już jakiś czas temu wspominała w wywiadach, ze marzy o zostaniu mamą, ale bardzo boi się macierzyństwa w świetle reflektorów.

„Dosłownie cały czas z tego powodu płaczę! Bardzo chcę mieć dzieci, ale się boję” – powiedziała w The Sunday Times rok temu. „Wystarczy, że ludzie mówią różne rzeczy o moim mężu i moich przyjaciołach” – stwierdziła. „Nie wyobrażam sobie konieczności konfrontowania się z ludźmi mówiącymi różne rzeczy na temat dziecka" - dodała z goryczą. 

Justin Bieber, swój pierwszy znany singiel wypuścił w 2008 roku, mając zaledwie 14 lat. Jego muzycznym mentorem przy starcie kariery w tak młodym wieku był między innymi Usher.

Przeczytaj: Katarzyna Cichopek ostro skrytykowana za stylizację komunijną. „Jak na grilla”