Kielce: 15-miesięczne dziecko wypadło z trzeciego piętra. Matka w tym czasie spała

2022-05-12 14:00

15-miesięczny chłopiec wypadł z okna na trzecim piętrze w bloku przy ulicy Spółdzielczej w Kielcach. Dziecko na ziemi znalazła kobieta, która akurat przechodziła w tym miejscu. Maluch trafił do szpitala. Mama chłopca w momencie zdarzenia była trzeźwa. Zasnęła w pokoju.

Kielce: 15-miesięczne dziecko wypadło z trzeciego piętra
Autor: Getty images Kielce: 15-miesięczne dziecko wypadło z trzeciego piętra

Do wypadku doszło w środę w godzinach popołudniowych. Jak podaje kielecka policja o tym, że na ziemi pod blokiem przy ul. Spółdzielczej leży mały chłopiec, poinformowałam funkcjonariuszy przechodząca w tej okolicy kobieta.

Poradnik Zdrowie: oparzenia

- Policjanci ustalili, że 15-miesięczne dziecko wypadło z okna. W chwili zdarzenia w mieszkaniu była 28-letnia matka chłopca, która zasnęła w pokoju. W tym czasie dziecko najprawdopodobniej wspięło się na parapet i wypadło przez okno z wysokości trzeciego piętra – powiedział podkom. Karol Macek, oficer prasowy kieleckiej policji.

W trakcie wypadku mama była trzeźwa

Chłopiec miał dużo szczęścia. Wstępne badania wykazały, że nie odniósł on żadnych poważnych obrażeń. Funkcjonariusze poinformowali też, że w trakcie wypadku matka dziecka była trzeźwa. - Policjanci wykonują czynności pod kątem ewentualnego narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia – podkreślił podkom. Macek.

Tak niewiele trzeba, by doszło do tragedii. Brak snu i zmęczenie przy małym dziecku to problemy, z którymi często borykają się mamy.

Przeczytaj: Ile śpią rodzice niemowlaka? Aż trudno w to uwierzyć...

Źródło: KMP Kielce

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza