10 pomysłów na zachwycające i niebanalne zdjęcia niemowlęcia miesiąc po miesiącu

2022-10-06 14:25

Robienie dziecku zdjęć miesiąc po miesiącu to fantastyczna pamiątka. Widać na nich, jak malec rośnie i zmienia się. Jak zrobić taki cykl, by nie wyszedł kiczowaty i zachwycił wszystkich? Oto 10 pomysłów na zdjęcia miesiąc po miesiącu.

Noworodek z tabliczką
Autor: Getty images 10 pomysłów na zachwycające i niebanalne zdjęcie niemowlęcia miesiąc po miesiącu

Zdjęcie dziecka miesiąc po miesiącu to wspaniała pamiątka, dzięki której możesz obserwować jak twój maluszek z nieporadnego noworodka zamienia się w stawiającego pierwsze kroki roczniaka. Jeśli trochę się postarasz, każde zdjęcie może stać się małym arcydziełem, które będziesz mogła wydrukować, oprawić w ramki i postawić na komodzie lub ofiarować w prezencie dziadkom i chrzestnym. 

Jak zrobić zdjęcia miesiąc po miesiącu? Wystarczy jeden dobry pomysł na cały cykl i trochę konsekwencji. Oczywiście niezbędny jest telefon lub aparat fotograficzny i kilka rekwizytów. Ważne, aby każde zdjęcie robione miesiąc po miesiącu miało wspólny mianownik, tzn. łączyło się z poprzednim stylistyką, rekwizytem, atmosferą czy miejscem, w którym jest robiona fotografia.  

Oto 10 pomysłów z instagrama, które nas zachwyciły i które są proste do wykonania- możesz je skopiować i mieć fantastyczną pamiątkę na lata z pierwszego roku życia twojego dziecka. 

Czytaj również: Sesja na roczek - jak przygotować dziecko?

Wielkanocna sesja DIY! Oto 10 pomysłów z Instagrama na słodkie ujęcia twojego maluszka

Rozwój dziecka w 1. roku życia
Nasi Partnerzy polecają