Kobieta urodziła na stojąco przed szpitalem! To nagranie zszokowało internautów

2020-07-03 14:58

Każda ciężarna chciałaby mieć szybki poród, ale na pewno nie tak szybki, jak poród tej Amerykanki! To, w jaki sposób urodziła ona swoją córeczkę, robi wrażenie.

Kobieta urodziła na stojąco przed szpitalem! To nagranie zszokowało internautów
Autor: Natural BirthWorks Birth Center

Susan Anderson nie zdążyła dotrzeć na porodówkę, choć niewiele jej zabrakło - urodziła swoje drugie dziecko na stojąco, na parkingu, tuż przed wejściem do szpitala. Mąż podtrzymywał ją, by nie upadła, a ekspresowy poród odebrała położna, która w ostatniej chwili chwyciła wyślizgującego się noworodka. Po wszystkim Susan na własnych nogach weszła do szpitala, tuląc w ramionach córeczkę.

Całe zajście nagrały kamery monitoringu, a nagranie - za zgodą obecnych na nim osób - umieszczono w internecie, gdzie szybko zyskało ogromną popularność.

Susan Anderson udzieliła później wywiadu stacji Local 10 News, w którym wyznała, że miała w planach poród w wodzie, jednak w drodze do szpitala skurcze bardzo przybrały na sile. Jeszcze zanim dojechali na miejsce, mąż Susan zadzwonił do szpitala i poprosił o pomoc. Położna, która czekała na nich na parkingu miała nadzieję, że rodzącej uda się wejść do szpitala, jednak gdy tylko Susan wyszła z auta, jej córeczka poczuła siłę grawitacji i nie chciała już dłużej czekać.

Choć pracownicy szpitala przyznali później, że był to jeden z bardziej emocjonujących porodów, położna odbierająca go wygląda na filmie na bardzo spokojną i opanowaną.

To nie pierwsza sytuacja, kiedy świat obiegają zdjęcia lub nagranie z błyskawicznego porodu w nietypowym miejscu. Wbrew pozorom takie porody zdarzają się całkiem często.

Czytaj także: Poród na stojąco - jakie ma zalety?

Poród krok po kroku: zobacz, co cię czeka w kolejnych etapach porodu

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza