Kuba Wesołowski twierdzi, że aktorstwo pomaga mu w ojcostwie. "Naprawdę się wczuwamy"

2023-01-31 14:23

Kuba Wesołowski zyskał wielu fanów występując w takich serialach jak „Na Wspólnej” i „Czas honoru”. Uznawany za jednego z sympatyczniejszych aktorów młodego pokolenia, wyznał ostatnio, jak jego zawód pomógł mu w ojcostwie.

Kuba Wesołowski
Autor: Screen/Instagram/ @jakubwesolowski Kuba Wesołowski twierdzi, że aktorstwo pomaga mu w ojcostwie. "Naprawdę się wczuwamy"

Kuba Wesołowski w tym roku skończy 38 lat. Znany przede wszystkim z roli w serialu „Na Wspólnej”, gdzie wcielając się w Igora Nowaka, rozpoczął swoją karierę aktorską.

W ciągu swojej 20-letniej kariery grał epizodyczne role w takich znanych produkcjach jak: „Niania”, „39 i pół” i „Klub szalonych dziewic”. Wystąpił także w serialu „Czas honoru”, „Komisarz Alex”, „Ojciec Mateusz” i „O mnie się nie martw” zyskując szersze grono fanów.

W 2013 roku został nominowany do nagrody Wiktora w kategorii „Najlepszy aktor telewizyjny”. W tym samym roku otrzymał status „Najpiękniejszego Polaka” w plebiscycie magazynu „Viva”. Aktora mogliśmy również podziwiać w programie „Taniec z gwiazdami”, gdzie w parze z Edytą Herbuś zajął trzecie miejsce.

W 2014 roku poślubił Agnieszkę Szczurek, z którą ma 7-letnią córkę Różę.

W ostatnim wywiadzie dla portalu jastrzabpost.pl aktor wyznał, jak aktorstwo pomaga mu w byciu tatą.

Zobacz także: O czym marzyli, gdy byli mali? Wielkie historie sławnych osób

Nowa czołówka Na Wspólnej. Nowi bohaterowie i piosenka Krzysztofa Krawczyka w tle

Życie prywatne

Wesołowski nie obnosi się ze swoim życiem prywatnym. Rzadko można go spotkać na ściankach i branżowych imprezach. Więcej o jego rodzinie możemy się dowiedzieć obserwując profil aktora na Instagramie @jakubwesolowski, gdzie poza zdjęciami związanymi z pracą, możemy zobaczyć fotografie z córką i żoną.

To właśnie w mediach społecznościowych żona aktora wstawiła zdjęcie ich córeczki, która we wrześniu 2022 roku rozpoczęła naukę w pierwszej klasie. Oboje są z niej niezwykle dumni i szaleńczo zakochani.

Obserwując profil aktora widać, że rodzina jest dla niego najważniejsza, a czas spędzony z córeczką bezcenny.

"Naprawdę się wczuwamy"

W ostatnim wywiadzie dla portalu aktor podzielił się z fanami, jak jego zawód pomaga mu w ojcostwie. Być może wiele osób spodziewało się czegoś zupełnie innego, ale jego umiejętności zawodowe, jak sam przyznał, sprawdzają się idealnie w czytaniu bajek.

Największym walorem bycia aktorem po tych 20 latach jest to, że w sposób absolutnie cudowny potrafię jej czytać bajki na wieczór. I naprawdę wczuwamy się w postacie.

- powiedział.

To wyznanie potwierdza, że więź aktora z córką jest niezwykle mocna. Patrząc na jego talent aktorski i zaangażowanie w wychowywaniu dziecka oraz ogromną dawkę poczucia humoru, możemy tylko sobie wyobrazić, że czytanie bajek w jego wykonaniu jest po prostu wyjątkowe.

Czytaj także: Tatusiowie powinni czytać dzieciom bajki na dobranoc - wiesz dlaczego?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza