Kuba Wesołowski twierdzi, że aktorstwo pomaga mu w ojcostwie. "Naprawdę się wczuwamy"

2023-01-31 14:23

Kuba Wesołowski zyskał wielu fanów występując w takich serialach jak „Na Wspólnej” i „Czas honoru”. Uznawany za jednego z sympatyczniejszych aktorów młodego pokolenia, wyznał ostatnio, jak jego zawód pomógł mu w ojcostwie.

Kuba Wesołowski
Autor: Screen/Instagram/ @jakubwesolowski Kuba Wesołowski twierdzi, że aktorstwo pomaga mu w ojcostwie. "Naprawdę się wczuwamy"

Kuba Wesołowski w tym roku skończy 38 lat. Znany przede wszystkim z roli w serialu „Na Wspólnej”, gdzie wcielając się w Igora Nowaka, rozpoczął swoją karierę aktorską.

W ciągu swojej 20-letniej kariery grał epizodyczne role w takich znanych produkcjach jak: „Niania”, „39 i pół” i „Klub szalonych dziewic”. Wystąpił także w serialu „Czas honoru”, „Komisarz Alex”, „Ojciec Mateusz” i „O mnie się nie martw” zyskując szersze grono fanów.

W 2013 roku został nominowany do nagrody Wiktora w kategorii „Najlepszy aktor telewizyjny”. W tym samym roku otrzymał status „Najpiękniejszego Polaka” w plebiscycie magazynu „Viva”. Aktora mogliśmy również podziwiać w programie „Taniec z gwiazdami”, gdzie w parze z Edytą Herbuś zajął trzecie miejsce.

W 2014 roku poślubił Agnieszkę Szczurek, z którą ma 7-letnią córkę Różę.

W ostatnim wywiadzie dla portalu jastrzabpost.pl aktor wyznał, jak aktorstwo pomaga mu w byciu tatą.

Zobacz także: O czym marzyli, gdy byli mali? Wielkie historie sławnych osób

Nowa czołówka Na Wspólnej. Nowi bohaterowie i piosenka Krzysztofa Krawczyka w tle

Życie prywatne

Wesołowski nie obnosi się ze swoim życiem prywatnym. Rzadko można go spotkać na ściankach i branżowych imprezach. Więcej o jego rodzinie możemy się dowiedzieć obserwując profil aktora na Instagramie @jakubwesolowski, gdzie poza zdjęciami związanymi z pracą, możemy zobaczyć fotografie z córką i żoną.

To właśnie w mediach społecznościowych żona aktora wstawiła zdjęcie ich córeczki, która we wrześniu 2022 roku rozpoczęła naukę w pierwszej klasie. Oboje są z niej niezwykle dumni i szaleńczo zakochani.

Obserwując profil aktora widać, że rodzina jest dla niego najważniejsza, a czas spędzony z córeczką bezcenny.

"Naprawdę się wczuwamy"

W ostatnim wywiadzie dla portalu aktor podzielił się z fanami, jak jego zawód pomaga mu w ojcostwie. Być może wiele osób spodziewało się czegoś zupełnie innego, ale jego umiejętności zawodowe, jak sam przyznał, sprawdzają się idealnie w czytaniu bajek.

Największym walorem bycia aktorem po tych 20 latach jest to, że w sposób absolutnie cudowny potrafię jej czytać bajki na wieczór. I naprawdę wczuwamy się w postacie.

- powiedział.

To wyznanie potwierdza, że więź aktora z córką jest niezwykle mocna. Patrząc na jego talent aktorski i zaangażowanie w wychowywaniu dziecka oraz ogromną dawkę poczucia humoru, możemy tylko sobie wyobrazić, że czytanie bajek w jego wykonaniu jest po prostu wyjątkowe.

Czytaj także: Tatusiowie powinni czytać dzieciom bajki na dobranoc - wiesz dlaczego?