Lara Gessler mówi o dziwnych objawach choroby Neny. "Już nie wiem, co się dzieje"

2023-01-27 13:18

Lara Gessler jest wykończona nawracającymi chorobami swoich dzieci. Sezon chorobowy jej nie rozpieszcza, jak większości matek maluchów. W nocy jej córka Nena miała 40 stopni gorączki. "Już nie wiem co się dzieje" - komentuje znana mama, której córka ma nietypowe objawy.

Lara Gessler z córką Neną
Autor: Instagram/ @lara_gessler Lara Gessler przekazała kolejne wieści o stanie zdrowia małej Neny

Wyjątkowo ciężki sezon chorobowy nie odpuszcza nikomu. Lekarze alarmują, że szpitale są przepełnione. Panuje absolutny wysyp wszelkich chorób - dużo dzieci ma anginy, szkarlatyny. Do tego dochodzi alarmująca ilość chorych na wirusy. Stan ten eksperci nazywają nawet tridemią trzech wirusów - covid-19, RSV i grypy

W tym trudnym okresie, mocno chorują zwłaszcza rodzeństwa małych dzieci, które niekiedy zarażają się wzajemnie. Taki bezustanny łańcuszek chorób trwa w domu Lary Gessler. Jej dzieci przechodziły już RSV. Teraz w ich domu zagościła kolejna choroba, tym razem objawy są jeszcze dziwniejsze. 

Przeczytaj: Chorobowy pogrom u Lary Gessler, Nena ma dwie kreski na teście. "Izolacja dwulatki to wyzwanie"

Poradnik Zdrowie: Tridemia - covid-19, grypa, RSV

Dowiedz się: Lara Gessler wyjaśniła, co się dzieje ze zdrowiem jej córki. Chodzi o stawy 2-letniej Neny

Po przechorowaniu RSV, w domu Lary Gessler spokój gościł dośc krótko. Po trzech tygodniach znowu zmaga sie z infekcją. Tym razem zaczyna się od 2-letniej Neny, która oprócz wysokiej gorączki, nie ma innych objawów. 

Nena w nocy miała prawie 40 stopni C. Ot tak. Żadnych zapowiedzi, wielkich katarów, kaszlu. Ja już nie wiem, co się dzieje

– napisała Lara Gessler.

Restauratorka uspokoiła jednak zaniepokojonych fanów. Jej synek, Bernard, póki co ma się dobrze. - Pytacie o resztę. Chyba ma się dobrze - skwitowała na swoim instastories, wrzucając urocze zdjęcie śpiącego synka i jego taty. 

Lara, córka znanej z licznych programów telewizyjnych restauratorki - Magdy Gessler, od zawsze obraca się w celebryckim świecie. Wielką popularność przynoszą jej też media społecznościowe, gdzie dzieli się swoim nietuzinkowym stylem, gustem do wnętrz, kulinariami i macierzyństwem. To ostatnie, zdecydowanie jest w centrum zainteresowania jej obserwatorów na Instagramie.

Całej rodzinie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. 

Instastories @lara_gessler
Autor: Instastories @lara_gessler Instastories @lara_gessler
Instastories @lara_gessler
Autor: Instastories @lara_gessler Instastories @lara_gessler