Ma 11 dzieci z 8 mężczyznami. Twierdzi, że zrobiła to celowo. "Takie rozwiązanie ma wiele plusów"

2022-10-31 17:05

Życie pisze różne scenariusze. Nie zawsze rodzice dziecka to para na całe życie. Zdarzają się przecież rodziny patchworkowe, albo takie, w których mama samotnie wychowuje dzieci. Ta Tiktokerka jednak jest jeszcze bardziej nietuzinkowa. Mało, że ma aż 11 dzieci, to jeszcze ich ojcami jest 8 różnych mężczyzn. Z większością z nich pozostaje w dobrych relacjach. Jakie jej zdaniem są plusy takiej sytuacji?

Ta kobieta ma aż 11 dzieci i to z 8 różnymi mężczyznami.
Autor: Instagram/ @phieudora_ Ta kobieta ma aż 11 dzieci i to z 8 różnymi mężczyznami.

Stwierdzenie, że ta kobieta tworzy rodzinę patchworkową, byłoby sporym uproszczeniem. @phieudoraa to Tiktokerka, która na swoim profilu gromadzi aż 99 tysięcy followersów. Choć jej postom daleko do szeroko rozumianych treści rodzicielskich, to kobieta nie ukrywa, że jest mamą aż 11 dzieci. Co ciekawe, swoje pociechy ma z 8 różnymi tatusiami. Taka sytuacja wywołuje niemałe oburzenie internautów. Jedni twierdzą, że w ten sposób dzieci są skrzywdzone, inni są zwyczajnie ciekawi, dlaczego ich mama tak postępuje. 

Ona zaś uparcie żartuje, że dzieci jej wciąż mało i zamierza mieć w przyszłości jeszcze 19, by dobić do 30. Ojców też będzie szukać różnych, jak dodaje kąśliwie - znajdzie ich na facebookowym Marketplace.  

Dowiedz się też: "Będę wychowywać dziecko sama, czy sobie poradzę?" - studium uczuć samodzielnych mam

Ojcowie z Przemyśla protestują przeciw alienacji rodzicielskiej

Zobacz: Ta aktywna rodzina z czworaczkami i kilkulatkiem to mistrzowie organizacji. Ich triki są fenomenalne

Phi często musi mierzyć się z niepochlebnymi opiniami internautów. Nie bardzo przejmuje się jednak ich zdaniem, a na zarzuty o brak szczęścia czy stabilizacji dla jej pociech odpowiada, wrzucając filmiki ze swoją gromadką, która spędza czas bardzo wesoło. Kobieta komentuje - "oni są całym moim światem".

Przeczytaj: Agnieszka Hyży szczerze o rodzinie patchworkowej. "Przeszłość będzie miała wpływ na nas i nie ma co się łudzić"

Mama jedenaściorga dzieci budzi spore zainteresowanie użytkowników Tik Toka. Proszą oni często, by pokazała ojców swoich dzieci, albo żeby wyjaśniła, jak doszło w jej życiu do tak nietuzinkowej sytuacji rodzinnej. 

Nie wiadomo, ile w tym prawdy, ale w jednym z filmików kobieta twierdzi, że takie rozwiązanie było celowe i jest bardzo praktyczne. Z pewnością nie uważa siebie za samotną matkę, mimo że nie jest w związku z żadnym z ojców swoich dzieci. 

Jeśli masz jednego ojca dzieci i on zniknie, zostajesz z niczym. Jeśli masz ich ośmiu i nawet 3 odejdzie, to wciąż zostajesz z 5 mężczyznami - tłumaczy Phi.

Z ojcami swoich dzieci kobieta pozostaje w dobrych relacjach. W jednym z filmików pokazała nawet ich twarze, zdradzając ich profile w mediach społecznościowych. Wesoła rodzinka?