Maja Hyży pokazała uroczą scenkę z życia z dwójką maluchów. Fanki zobaczyły jednak coś niepokojącego

2022-07-29 7:52

Wiele mam, które między swoimi dziećmi mają niewielką różnicę wieku zna ten "problem". Starsze dziecko wciąż jest maluszkiem, a młodsze, jak to niemowlę - wymaga mnóstwa opieki. Mamy dwoją się i troją, żeby zaspokoić potrzeby obydwu brzdąców. Maja Hyży pokazała ostatnio, jak to robi. Fanki znalazły jednak pewien szczegół, który zaniepokoił je w zachowaniu starszej córki piosenkarki.

Maja Hyży
Autor: Instagram/ @majahyzy Maja Hyży pokazała realia życia z dwoma maluchami.

Maja Hyży jest mamą czwórki dzieci. Z pierwszego małżeństwa z piosenkarzem Grzegorzem Hyży ma dwóch synów - bliźniaków, którzy w tym roku mieli komunię. Para rozstała się rok po ich urodzeniu. Ze swoim aktualnym partnerem piosenkarka ma dwuletnią córkę Antoninę i maleńką Zosię. Ostatnio pokazała, jak radzi sobie z dwójką maluszków. 

Przeczytaj też: Maja Hyży rodziła w bardzo komfortowych warunkach. Przyznała: "Warto w tym momencie zadbać o siebie"

Maja Hyży o ciąży i byciu mamą

Przeczytaj: Maja Hyży przyznała, że dopadł ją baby blues. Fala wsparcia naprawdę wzrusza

Zdjęcie, które piosenkarka wrzuciła ostatnio na swój Instagram było pełne matczynej i siostrzanej miłości. Gwiazda podpisała je:

Marzenia się spełniają #daughters #loveislove

Na fotografii widać, jak Maja karmi piersią Zosię, a z drugiej strony przytula Tosię, która  jednocześnie obejmuje główkę młodszej siostry. 

Być może w ten sposób "utarła nosa" fankom, które kilka dni temu próbowały doszukiwać się problemów w zachowaniu małej Antoniny, która jak wielu dwulatków... chodzi jeszcze ze smoczkiem

- A Tosia to ze smokiem się nie rozstaje i ciągle jakaś taka smutna - tak jedna z fanek skomentowała rolkę Mai na Instagramie.

- Dużo się dzieje teraz w życiu całej rodziny jak i Tosi, więc smoczek daje jej poczucie bezpieczeństwa i ukojenie , to nie jest najlepszy moment żeby akurat dziecko odsmoczkować. Spokojnie Maja ma już też starsze dzieci i nie zauważyłam żeby ganiały że smoczkiem bądź mialy jakieś wady zgryzu. Na wszystko przyjdzie czas i odpowiednia pora - odpisała kobiecie w rozsądny sposób inna internautka. 

Na reakcję Hyży, nie trzeba było długo czekać. Odniosła się do słów swojej obrończyni:

- w punkt Kochana - dodała piosenkarka. 

Zobacz: Maja Hyży na dniach rodzi. Wyznała, że najtrudniej będzie jej rozstać się na czas porodu ze straszą córeczką

Hyży była półfinalistką programu "X Factor". Po urodzeniu córki swój talent udowodniła też w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie polscy artyści wcielają się w role gwiazd piosenki. Zajęła w nim czwarte miejsce.