Małgorzata Socha pokazała zdjęcia z komunii córki. Uwagę przyciąga coś innego

2023-05-15 12:16

Małgorzata Socha pokazała w mediach społecznościowych zdjęcia i nagranie z przyjęcia komunijnego, które zorganizowała dla swoje córeczki. Obie panie wyglądały elegancko, podobnie jak reszta rodziny aktorki, która pozowała do zdjęć przy tej radosnej okazji.

Komunia Socha
Autor: screen IG@ malgosia_socha Córka Małgosi Sochy przystąpiła do komunii. Zobacz, jaki miała tort i sukienkę

Małgorzata Socha jest lubianą i popularną aktorką, a także mamą trójki dzieci. Jej najstarsza córka Zosia właśnie przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej, po której odbyło się przyjęcie komunijne dla rodziny i gości. Gwiazda pokazała w mediach społecznościowych kilka ujęć z imprezy oraz rodzinne zdjęcia, do których pozowała z mężem i pozostałymi dziećmi (5-letnią Basią i 4-letnim Stasiem). Socha nie ukrywa już twarzy dzieci.

Przyjęcie w Rozalinie

Pierwsza Komunia to okazja do radości i świętowania. Małgorzata Socha i jej mąż Krzysztof Wiśniewski zorganizowali przyjęcie w podwarszawskim Rozalinie, gdzie w pałacyku otoczonym parkiem znajduje się restauracja. Aktorka pokazała, jak pięknie udekorowane były stoły i jakie menu zaserwowano podczas przyjęcia. Szczególnie smakowicie wyglądał tort - choć nie był okazały, to jednak ze względu na ozdoby z naturalnych kwiatów, prezentował się fantastycznie.  

Czytaj również: Małgosia Socha bez słodzenia opowiada o swoich trzech ciążach

Małgosia Socha opowiedziała o wakacjach bez dzieci. "Jesteśmy dorośli i możemy robić inne rzeczy"

Rodzinne zdjęcia w ogrodzie

Jeszcze większy zachwyt wśród fanów aktorki wzbudziły zdjęcia rodzinne. Na Instagramie gwiazdy zobaczyć można jej zdjęcie z mężem i trojką dzieci, w tym z Zosią w skromnej, komunijnej sukience z białym wianuszkiem na głowie. 

Na zdjęciach widać również Stasia, który postanowił wprowadzić w - zapewne - długie pozowanie trochę życia i jak młody książę Luis na koronacji, postanowił się nieco powygłupiać. 

Jeszcze ładniejsze jest zdjęcie Zosi z mamą, które przykuło największą uwagę obserwatorów aktorki. Tym razem dziewczynka przebrana jest w sukienkę z gorsetem ozdobionym delikatnymi kwiatkami. Aktorka również ubrana jest w jasną sukienkę z kwiatowym wzorem. Obie panie wyglądają elegancko, ale bez przesadnego przepychu. 

Rozalin to idealne miejsce na tego rodzaju sesję, ze względu na przepiękny park, który otacza pałacyk. Dodatkowo rodzinie Zosi sprzyjała pogoda, dzięki czemu zdjęcia wypadły wspaniale.

Fanki zachwycone

Taki styl chyba podoba się fanom, którzy często podkreślają, że Małgorzata Socha mimo sławy, pozostała normalną dziewczyną z sąsiedztwa. Tym razem pod zdjęciami również nie zabrakło pochwał oraz uwag, że Zosia jest bardzo podobna do swojej mamy. 

Internauci komentujący post nie mogli się nadziwić, jak podobna Zosia jest do swojej mamy. "Podobne jak dwie krople"; "Jak siostry"; "Cała mama" - pisali pod zdjęciem.

Pod postem wypowiedziały się też koleżanki Gosi:

"Wspaniale Kochani. Wiele cudownych dni dla Was wszystkich" - napisała Karolina Malinowska. 

"Co za piękna rodzina!!!!" - skomentowała Natalia Klimas

Małgorzata Socha pokazała psychofankę Ingi! To nie tylko ta sama sukienka