Małgorzatę Tomaszewską niebawem czeka trzeci ślub. Tak zareagował jej synek

2024-06-19 11:59

Małgorzata Tomaszewska kilka dni temu pokazała pierścionek zaręczynowy. Wszystko wskazuje na to, że znana prezenterka po raz trzeci wyjdzie za mąż, tym razem za ojca swojej córeczki, kilkumiesięcznej Laury. Gwiazda opowiedziała o reakcji synka na te wieści. Trudno się nie wzruszyć...

Tomaszewska niebawem trzeci raz wyjdzie za mąż
Autor: Instagram @malgorzata_tomaszewska Tomaszewska niebawem trzeci raz wyjdzie za mąż

35-letnia Małgorzata Tomaszewska, była prezenterka "Pytania na śniadanie" i córka  byłego bramkarza reprezentacji Polski, Jana Tomaszewskiego, niebawem trzeci raz wyjdzie za mąż. Gwiazda pokazała przepiękny pierścionek zaręczynowy. Wspomniała też o tym, jak na wieść o zaręczynach mamy zareagował jej  7-letni synek, Enzo. Słowa chłopca chwytają za serce.

Dowiedz się: Małgorzata Tomaszewska o relacji z synkiem. „Nie chciałam, by kurczowo trzymał się mojej spódnicy”

Małgorzata Tomaszewska opowiada o ciąży. Gwiazda „Pytania na śniadanie” czeka na córeczkę?

Przeczytaj: Imię córki Tomaszewskiej bije rekordy popularności. Kryje się za nim urocza historia

Zaręczyny Tomaszewskiej w Dubaju

Do zaręczyn Tomaszewskiej z partnerem, którego tożsamości gwiazda do tej pory nie zdradziła doszło w ubiegły weekend w Dubaju. To miejsce wyjątkowe dla prezenterki, bo od lat mieszka tam jej mama. Wygląda na to, że całe wydarzenie przebiegało w bardzo rodzinnej atmosferze. Dla mamy tworzącej patchworkową rodzinę, to tym większe szczęście. Jak na wieść o ślubie mamy zareagował jej siedmioletni synek?

Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Enzuś mnie rozczulił bardziej niż kiedykolwiek, bo jak zobaczył pierścionek, to powiedział, że nie wie, czy go będzie na podobny stać, bo on sobie odłożył już dużo pieniążków i też chce kupić mamusi piękny pierścionek. Jestem ogromną szczęściarą, że mam taką wspaniałą, kochającą się rodzinę

- opowiedziała dziennikarzom "Super Expressu".

Kim jest narzeczony Małgorzaty Tomaszewskiej?

Gwiazda nadal konsekwentnie ukrywa tożsamość swojego narzeczonego i taty 4-miesięcznej Laury. Jak wielokrotnie podkreślała, woli ustrzec go przed światem mediów, który dla ludzi spoza branży bywa męczący. 

W prasie bulwarowej pojawiały się także sugestie o związku gwiazdy z współprowadzącym "Pytanie na śniadanie" Aleksandrem Sikorą. Między nimi jest jednak tylko przyjaźń, a sam dziennikarz mówi o sobie, że jest "wujkiem" Laury i Enza.

Deklarowałem jasno, że będę wujkiem na pełen etat. Wrzucałem też w swoje media społecznościowe kilka kadrów z wujkowych sprawunków. Byliśmy na spacerze, parę razy wpadłem do Gosi, opiekowałem się. No nie mogę sobie wystawiać takiej oceny teraz i pisać jakiejś takiej recenzji, że jestem dobrym wujkiem. To już jest po stronie Gosi

- wyjaśnił w rozmowie z portalem Plejada Aleksander Sikora.

Małgorzata Tomaszewska była już dwukrotnie mężatką. Jej drugim mężem był ojciec Enza, mający tureckie obywatelstwo. Para rozwiodła się w 2022 roku. 

Zobacz: Prezenterka TVP ukrywa, kto jest ojcem jej dziecka. "Nigdy nie wiesz, jak zostanie oceniony"