Marta Paszkin i jej idealna niedziela. "Jedno ciągnie za piersi, a drugie za włosy"

2024-03-04 14:33

Przeglądając media społecznościowe często możemy odnieść wrażenie, że macierzyństwo to tylko urocze kadry - kobiety, które tuż po porodzie wyglądają perfekcyjnie, gaworzące na matach maluszki, tatusiowie gotujący trzydaniowe obiady. Całe szczęście są też mamy, które pokazują takie oblicze macierzyństwa, pod którym większość z nas mogłaby się podpisać.

Marta Paszkin i jej idealna niedziela. Jedno ciągnie za piersi, a drugie za włosy
Autor: screen Instagram

Marta Paszkin to uczestniczka programu "Rolnik szuka żony". "Jakby ktoś pytał, poznaliśmy się... w bibliotece" - napisała, potwierdzając swój związek z Pawłem Bodziannym. Jej codzienność możemy podglądać na Instagramie, gdzie pokazuje nie tylko doskonałe kadry, wycinki życia widziane oczami fotografa, ale i "zwyczajną" codzienność, doświadczenia, które dzieli z innymi mamami.

Spis treści

  1. Trójeczka w komplecie
  2. Macierzyństwo bez lukru
Usypianie dzieci

Trójeczka w komplecie

Marta Paszkin niedawno po raz trzeci została mamą. Gracja urodziła się 21 lutego. Dziewczynka kazała na siebie poczekać, przyszła na świat po terminie. Jednak wybrała sobie doskonały dzień - urodziny będzie świętować razem z dziadkiem.

Influencerka opublikowała niedawno uroczą fotografię, na której po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć Grację ze starszym rodzeństwem. "Nasza Trójeczka w komplecie" - napisała w opisie. A na jej profilu możemy zobaczyć, jak wygląda ich codzienność. A ta bywa... bolesna.

Macierzyństwo bez lukru

Jak wygląda poranek z dwójką maluchów w łóżku? - Jedno ciągnie za (. Y .), a drugie za włosy - napisała pod opublikowanym w niedzielę nagraniem. Widzimy na nim śpiącą Grację i jej starszego brata, półtorarocznego Adasia, który pociąga za pasmo włosów mamy. Boli, ale… - Ale nie zamieniłabym tych chwil na nic innego - podsumowała Marta Paszkin.

Opublikowany przez nią obrazek jest doskonale znany wielu mamom, maluchy (ale i starsze dzieci) często dotykają ich włosów, to je uspokaja.

"U nas też team włosy mamy"

"Moja córka też mnie tak dalej ciągnie"

"Jest ciągle to samo z włosami"

- czytamy w komentarzach. A Aleksandra Żebrowska pokazała ostatnio patent na usypianie córki, związany właśnie z puklem włosów.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza