Natalia Kukulska świętuje 19. urodziny córki. Niesamowite, jak wydoroślała Anna

2024-05-06 14:34

Natalia Kukulska jest mamą trójki dzieci: 24-letniego Jana, 19-letniej Anny i 7-letniej Laury. Ich tatą jest mąż piosenkarki, perkusista Michał Dąbrówka. Obydwoje tworzą niezwykłą więź ze swoimi dziećmi. Teraz gdy drugie z nich dorosło, piosenkarka nagrała niezwykle wzruszającą piosenkę.

Natalia Kukulska żegna się z dzieciństwem córki niezwykłą piosenką. Łzy płyną same
Autor: Instagram/ @natalia.kukulska Natalia Kukulska żegna się z dzieciństwem córki niezwykłą piosenką. Łzy płyną same

48-letnia dziś Kukulska swoją pierwszą córkę urodziła w 2005 roku. Dziewczynka otrzymała wówczas imię po zmarłej tragicznie babci, piosenkarce Annie Jantar. To niebywałe, jak szybko biegnie czas, ale mała Ania Dąbrówka jest już dorosłą kobietą i właśnie skończyła 19 lat. 

Wzruszające urywki archiwalnych nagrań z jej dzieciństwa oglądamy w niezwykłym teledysku, jaki Kukulska zadedykowała córce z okazji jej 19. urodzin. Sam tekst wzrusza do łez, zwłaszcza jeśli jest się mamą. W ten piękny sposób piosenkarka żegna się z dzieciństwem córki. Kto jeszcze nie widział, niech szykuje chusteczki. 

Zobacz: 20 gwiazd, które wcześnie zostały mamami

Spis treści

  1. Ta piosenka to piękne podsumowanie macierzyństwa
  2. Anna Dąbrówka to już dorosła kobieta
Natalia Kukulska i Małgorzata Socha. Historia przyjaźni

Zobacz: Ile oni mają dzieci? 10 polskich gwiazd, które walczą z niżem demograficznym

Ta piosenka to piękne podsumowanie macierzyństwa

Kim jesteś? Nie uciekaj mi tak prędko

Pozwól się przedstawić, powiedzieć coś o sobie

Potem biegnij do woli, już nie będę cię gonić

Dalej biegnij, dalej goń

Dalej, dalej

Dalej biegnij, dalej goń

Dalej goń

Tylko proszę, obiecaj

Że powrócisz tu znowu, malutka

I dasz się utulić do snu

To tylko fragment pięknego utworu "Ktoś całkiem nowy", do którego tekst napisała Gaba Kulka. Piosenka powstała na postawie Etiudy As-dur Fryderyka Chopina. Jak pisała na swoim Instagramie sama Kukulska, tekst mówi o więzi mamy z dorastającą córką.

"O ulotności, pędzącym czasie, o niedosycie i więzi, która jest niepodważalna, ale wystawiona na wiele prób. Przeglądanie archiwalnych filmów z 18 lat naszej historii było dla mnie podróżą pełną wzruszeń. Choć filmowo to jest nasza opowieść, myślę, że wiele z Was odnajdzie tu cząstkę siebie albo w relacji ze swoją mamą, albo w kontekście własnej córki" - czytamy w poście piosenkarki.

Anna Dąbrówka to już dorosła kobieta

Ciężko w to uwierzyć, ale sprawdzają się powiedzonka starego pokolenia, na które dawniej przymykało się oko. Rzeczywiście, płynący czas najbardziej widać po dzieciach, a cudze zdają się rosnąć jeszcze szybciej niż własne. 19-letnia dziś córka Kukulskiej ma niezwykłą relacją ze swoją znaną mamą. Z biegiem lat widać u niej coraz większe podobieństwo do niej, choć jako mała dziewczynka zdawała się być kopią taty. 

Dziś 19-latka studiuje w Wielkiej Brytanii, co dla matki jest trudne, choć jak wielokrotnie powtarzała w wywiadach, rozumie, że Ania goni za marzeniami.

- Afirmowała, marzyła i rzeczywiście się spełniło. Trudny był moment rozstania, ale teraz w dzisiejszych czasach rzeczywiście nietrudno być w kontakcie. No nie da się przytulić człowieka, dotknąć, ale widzieć się go da, więc ten moment, kiedy sobie wyobrażaliśmy dawno temu, że kiedyś będziemy mogli oglądać się ze znajomymi przez telefon, on się już stał totalną normą, więc to trochę ułatwia w takiej rozłące - opowiadała Kukulska w rozmowie z Plejadą.

Jak teraz wygląda Anna? Młodą kobietę podglądamy na Instagramowych zdjęciach i w teledysku jej mamy. Oceńcie sami. Są podobne?

Sonda
Czy Anna Dąbrówka jest podobna do znanej mamy?