Obca kobieta zabrała jej dziecko w sklepie. Internauci okazali się wyrozumiali dla "porywaczki"

2023-01-13 14:29

W trakcie spokojnych zakupów tej mamie z pewnością na chwilę skoczyła adrenalina. W pewnym momencie zobaczyła, jak obca kobieta nosi na rękach jej dziecko. Jednak jeszcze większy stres przeżyła sama „porywaczka”. Powód jej zachowania okazał się zaskakujący.

Obca kobieta zabrała jej dziecko w sklepie. To jednak nie było porwanie, finał zaskakuje
Autor: Getty images Obca kobieta zabrała jej dziecko w sklepie. To jednak nie było porwanie, finał zaskakuje

Kamera monitoringu sklepowego uchwyciła zabawną sytuację. Na nagraniu widać młodą kobietę, która trzyma na rękach małą dziewczynkę i spokojnie wkłada coś do wózka dziecięcego. W pewnym momencie podchodzi do niej inna kobieta i odbiera jej dziecko.

Przeczytaj także: Boisz się, że zgubisz dziecko w tłumie? Mamy z TikToka zdradzają metody, które warto wykorzystać

Najczęstsze błędy wychowawcze, które popełniają rodzice

Pomyliła dzieci na zakupach

Okazało się, że kobieta pomyliła swoją córkę z inną dziewczynką, która była ubrana dokładnie tak samo: w różową kurteczkę, białą czapkę, czarne spodnie i biało-czarne buty. O pomyłkę w tej sytuacji wcale nie było trudno, tym bardziej, że obie dziewczynki były mniej więcej w tym samym wieku.

Gdy jedna mama odczuła już wyraźną ulgę, druga zaczęła desperackie poszukiwania swojego dziecka między sklepowymi regałami. Nerwowo biegała po sklepie, aż w końcu udało jej się odnaleźć swoją zgubę. Ciekawski maluch udał się w samotną wędrówkę po sklepie i w ogóle nie przejmował się brakiem mamy.

Nagranie wzbudziło ogromną sympatię obserwatorów na TikToku. Nie mogli wyjść z podziwu, że dziecko, które obca kobieta wzięła na ręce, w ogóle nie protestowało. Jakby było mu obojętne, kto je trzyma.

Teraz ty jesteś moją matką? Dobra! - śmieli się.

W komentarzach posypało się także dużo słów zrozumienia pod adresem roztargnionej mamy. Zauważali, że w przypadku temperamentnych i ruchliwych maluchów, o wiele trudniej panować nad dzieckiem i jednocześnie robić sprawunki. Łatwo wtedy zgubić dziecko. Córka „porywaczki” niewątpliwie była takim rezolutnym maluchem.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza