Ola Żebrowska pokazała zdjęcie z home office. Fanka: "Zero pojęcia o wychowywaniu dzieci"

2023-12-05 9:41

Każda współczesna mama zgodzi się chyba z tym, że nie jest dziś łatwo wychowywać dzieci. Na każdym kroku spotykamy się z ocenami, "dobrymi" radami i krytyką. Właśnie ten temat poruszyła Ola Żebrowska po tym, jak pod jednym z jej zdjęć pojawiła się fala negatywnych komentarzy. „Wy nie powinnyście w ogóle mieć dzieci” - skomentowała jedna z fanek.

Żebrowska pokazała jak naprawdę wygląda praca z dziećmi w domu.
Autor: Instagram/ @olazebrowska Żebrowska pokazała jak naprawdę wygląda praca z dziećmi w domu.

Ola Żebrowska zbudowała swoją popularność w mediach społecznościowych głównie na bazie szczerości i pokazywania realnego, odlukrowanego macierzyństwa. Właśnie za to ją cenimy i lubimy. Nie da się jednak ukryć, że takie podejście do kreowania swojego wizerunku w mediach społecznościowych może narażać na spory hejt.

Ostatnio znana mama pokazała na jednym ze zdjęć, jak naprawdę wygląda praca z dziećmi w domu. Fanka zareagowała na nie dość ostro. „Nauczyć bachora dyscypliny” - padło w jednym ze zdań internautki. 

Zobacz też: Żebrowska pokazała, jak wygląda dom przy czwórce dzieci. Fanka: "Musisz się Olu zebrać"

Żona Żebrowskiego nago z dzieckiem. Nie uwierzycie, co robi. Szokujące zdjęcie!

Home office, to nie jest prosta sprawa dla rodzica

Na zdjęciu opublikowanym kilka dni temu na instagramowym profilu Oli Żebrowskiej widzimy znaną mamę na ekranie laptopa podczas rozmowy służbowej. Żona aktora, Michała Żebrowskiego prowadzi swoją firmę "Francis&Henry", gdzie jak możemy się domyślić z jej relacji w social mediach, panuje przyjacielska, luźna atmosfera. Podczas jednego z łączeń, rozmówczyni Żebrowskiej zrobiła jej zabawną fotkę, na której synek medialnej pary, zakrywa swojej mamie usta. 

Żebrowska opublikowała to zdjęcie na swoim profilu z podpisem - "#niesłyszębajki". Najwyraźniej praca mamy bardzo przeszkadzała małemu Feliksowi. 

Fanka: "Zaniedbane, jak fleje"

Byłoby to tylko kolejne, pokazujące prozę życia matki zdjęcie, gdyby nie wybuchowa reakcja fanek. Internautki nie przebierały w słowach.

"Nauczyć bachora dyscypliny i respektu do rodziców i starszych!!! A nie pozwalać na swawolkę!! Wy nie powinnyście w ogóle mieć dzieci bo żadne matki z was!!!!! Zero pojęcia o wychowywaniu dzieci!!! I do tego zaniedbane jak fleje!!!! Fuj... fuj..." - napisała ostro jedna z użytkowniczek Instagrama dodając na końcu kilka emotikonek przedstawiających wymioty. 

"Jak się ma calla, ważnego, to proponuję zaopatrzyć się w pomoc do dziecka" - pokusiła się o radę kolejna obserwatorka profilu Żebrowskiej. 

Żebrowska umie przyjmować krytykę, jak nikt inny

Z reakcji znanej mamy wygląda, że nie bardzo przejęła się krytyką. Zrobiła  nawet głosowanie, w którym brały udział obydwa komentarze. Zapytała internautów w instagramowej rolce - "Która rada bardziej pomocna?".

W kolejnej zaś opublikowała zdjęcie córeczki całej ubrudzonej podczas posiłku i podpisała z sarkazmem - "Może matka fleja ale przynajmniej dzieci czyste".

Takie podejście lubimy w niej najbardziej. Żebrowska to już doświadczona mama. Wraz z Michałem Żebrowskim mają czwórkę dzieci. 13-letniego Franciszka, 10-letniego Henryka, a także dwójkę maluchów - 3-letniego Feliksa i roczną Łucję.

Przeczytaj też: Internauta zarzucił, że jest zaniedbana. Odpowiedź Żebrowskiej zrobi wam dzień

Instagram/ @olazebrowska
Autor: Instagram/ @olazebrowska Instagram/ @olazebrowska
Instagram/ @olazebrowska
Autor: Instagram/ @olazebrowska Instagram/ @olazebrowska
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza