Po 20 latach związku zrobiła badanie genetyczne i prawda wyszła na jaw. "Powinniśmy się rozstać"

2023-11-07 10:06

Para, która jest ze sobą od dwudziestu lat w związku, zdecydowała się wykonać badania genetyczne. Wyniki zaskoczyły wszystkich, a zdruzgotana kobieta oświadczyła mężowi, że powinni się rozejść.

Małżeństwo wykonało badania genetyczne
Autor: Getty Images/realestatemommas tik tok Badania genetyczne wskazały, że małżeństwo jest ze sobą spokrewnione

Ta historia zjeżyła włos na głowie wielu osób. Celina i Joseph Quinones z Kolorado to para, która jest ze sobą od 20 lat i ma już troje dzieci. W czasie zgłębiania historii swojej rodziny małżeństwo dowiedziało się, że... jest ze sobą spokrewnione.

Beata Scibakówna: recepta na udany związek

Małżeństwo kuzynów

Do wstrząsającego odkrycia nie doszłoby, gdyby Celina nie poczuła impulsu zgłębienia historii swojej rodziny. Kobieta postanowiła zrobić rodzinne drzewo genealogiczne i zgłębić historię swojej rodziny. W czasie gromadzenia danych doszła do wniosku, że wykona badania DNA. Te przyniosły zaskakujący wynik.

Badania ujawniły, że Celina i Joseph mieli wspólnego przodka. Wyniki wskazały, że para pasuje do siebie na poziomie 62 cM, co oznacza, że jest ze sobą spokrewniona w dalekiej linii.

"Czy my w ogóle powinniśmy być razem?"

"Zrobiłam test DNA w 2016 roku, to było druzgocące, ponieważ pomyślałam: "Kochanie, jesteśmy spokrewnieni, czy w ogóle powinniśmy być razem?. To jest dziwne". Naprawdę mnie to przeraziło" - powiedziała kobieta w filmie opublikowanym na Tik Toku.

Po wstrząsającym odkryciu kobieta jednak doszła do siebie i stwierdziła, że to nie jest powód, by rezygnować z bycia razem. Cała sytuacja na tyle zaczęła ją bawić, że doradza przyszłym małżonkom, by przed zawarciem ślubu wykonali testy genetyczne. "Zrób test DNA, jeśli nie chcesz przez przypadek poślubić swojego kuzyna! Lol. Moje szczęście. Teraz nawet jeśli się rozstaniemy, pozostaniemy rodziną na zawsze" - śmieje się kobieta.

Internauci komentują

Historia spodobała się internautom, którzy zaczęli komentować całą sytuację. "Nie bój się! My z mężem jesteśmy kuzynami w piątej linii. Mamy trójkę dzieci" - napisała jedna z komentatorek. "Wygląda na to, że są na tyle daleko, że wszystko jest w porządku. Założę się, że większość Europy jest w jakimś sensie ze sobą powiązana" - odpisał ktoś inny. 

A wy co sądzicie o takim przypadku?

Czytaj: Jak zrobić drzewo genealogiczne?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza