Pokłóciła się z bratem. Skończyła w szpitalu z nożyczkami w głowie

2023-07-12 14:56

Kilkuletnia dziewczynka pokłóciła się ze swoim bratem. W czasie kłótni zdenerwowany chłopiec uderzył ją w głowę plecakiem, z którego wystawały nożyczki. Przedmiot wbił się dziewczynce w głowę.

Kłótnia rodzeństwa
Autor: Getty Images Pokłóciła się z bratem, skończyła z nożyczkami w głowie

Kłótnie rodzeństwa to rzecz naturalna, obecna w każdym domu, w którym wychowuje się więcej niż jedno dziecko. Czasem jednak niewinna przepychanka może skończyć się dramatycznie. Tak stało się na Filipinach, gdzie drobna sprzeczka między bratem i siostrą zakończyła się hospitalizacją i poważną operacją czaszki.

Uderzył ją plecakiem w głowę

Kilkuletnia dziewczynka pokłóciła się z bratem. Zdenerwowany chłopak uderzył ją plecakiem, z którego niefortunnie wystawały nożyczki. Te wbiły się w głowę dziewczynki i utkwiły w jej czaszce. Rodzice zabrali dziecko do szpitala, ale nie mieli pieniędzy na operację. Dziewczynka spędziła więc tydzień w szpitalu z nożyczkami wystającymi z czaszki.

Tydzień w szpitalu z nożyczkami w głowie

Na szczęście nie doszło do urazu mózgu i życiu Nicole nie zagrażało niebezpieczeństwo. Zrozpaczony ojciec nie wiedział, skąd wziąć pieniądze na operację, dlatego umieścił post w mediach społecznościowych. Ostatecznie dzięki darowiznom udało się uzbierać potrzebną kwotę i dziewczynkę zoperowano.

"Jestem wdzięczny wszystkim, którzy udzielili nam pomocy. Nie wiedziałem, skąd wziąć pieniądze na operację. Mam szczęście, że mam wszystkich, którzy przekazali pieniądze i modlili się za Nicole" - powiedział szczęśliwy i wdzięczny tata dziennikarzom.

Czytaj: Samotna mama wyrzucona z lotniska. "Odmówiono mi wejścia na pokład samolotu"