Prawie 60-letni Artur Orzech właśnie został tatą. "Wszystko, co uważałem za ważne, przestaje takim być"

2023-07-12 12:34

Dobiega 60, a o jego życiu prywatnym niewiele wiadomo. Nie opowiada o sobie, ale nie mógł oprzeć się pokusie umieszczenia na swoim profilu uroczego zdjęcia z maleńką rączką noworodka. Artur Orzech, znany dziennikarz muzyczny, radiowiec, muzyk i orientalista, został właśnie tatą.

Artur Orzech został tatą
Autor: PHOTO MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS/ FB@ArturOrzech 60-letni Artur Orzech właśnie został tatą. "Wszystko, co uważałem za ważne, przestaje być"

Artur Orzech to gitarzysta popularnego niegdyś zespołu Róże Europy, ale bardziej znany jest jako dziennikarz muzyczny i radiowiec. Ostatnio pokazywał się w telewizji jako prowadzący "Szansę na sukces" czy komentujący Eurowizję. O życiu prywatnym dziennikarz nie mówił nigdy zbyt wiele. Do czasu. Właśnie pochwalił się, że został tatą.

Artur Orzech został tatą

Nie do końca jasny tekst, ozdobiony jednak wiele mówiącym zdjęciem, pokazał się wczoraj w mediach społecznościowych Artura Orzecha. "W jednej chwili wszystko co uważałem za ważne przestaje być tak istotne.Najlepiej przeżyte 2 lata mojego życia. Następne przed NAMI❤️❤️❤️ Dziękuję Mila. Ty wiesz" - napisał dziennikarz pod zdjęciem, na którym widać jego dłoń trzymającą malutką rączkę noworodka. 

Pod postem posypały się gratulacje, wszyscy odczytali post, jako informację o tym, że Artur Orzech doczekał sie pierwszego dziecka. Jeden z najbardziej znanych dziennikarzy radiowych i muzycznych jest po rozwodzie, przez wiele lat nie chwalił się żadną partnerką, podobnie zresztą jak teraz - na jego profilu brak prywatnych zdjęć, może poza fotkami sympatycznej czarnej kotki. 

Witamy w gronie dojrzałych tatusiów

Artur Orzech nie jest jedynym mężczyzną po 50., który ostatnio doczekał się dziecka. Kilka tygodni temu informowaliśmy o Alu Pacino, któremu urodził się syn czy 82-letni włoski multimilioner Roberto Cavalli. W gronie dojrzałych ojców jest Karol Strasburger, który ma 3-letnią córeczkę oraz Marek Kondrat, który trzeciego dziecka doczekał się w wieku 68-lat.   

Czytaj również: Karol Strasburger wraz z żoną opisują trudy starań o dziecko. Mieli 72 i 35 lat, gdy urodziła się ich córka

Urodziła bliźnięta mając 60 lat. Co teraz robi aktorka z "Rancza" i czy dzieci poszły w jej ślady?

Karol Strasburger chroni córkę. Vlog Ewy Wąsikowskiej