Sandra Kubicka urodziła? „Niech się cieszy maleństwem w spokoju”

2024-05-20 10:07

Sandra Kubicka od dawna już mówiła o zbliżającym się wielkimi krokami porodzie. Teraz gdy na Instagramie zamilkła i publikuje jedynie współprace reklamowe, nagrane z pewnością dużo wcześniej, jej fani uruchamiają wyobraźnię. „Chyba już jest po porodzie” - piszą przejęci.

Fani Sandry Kubickiej: „Chyba już jest po porodzie”
Autor: Instagram/ @sandrakubicka Fani Sandry Kubickiej: „Chyba już jest po porodzie”

Już w drugiej połowie kwietnia, Sandra Kubicka mówiła w swoich instagramowych relacjach o "hormonach 3. trymestru". Modelka zdradziła też w pewnym momencie, że do szpitala trafi w 36. tygodniu ciaży w związku z planowaną cesarką. Nietrudno więc wywnioskować, że gwiazda albo przygotowuje się do porodu w szpitalu, albo już urodziła. Zwłaszcza że jej nagła nieobecność w mediach społecznościowych to coś zupełnie do niej niepodobnego.  Fani wnikliwie przyglądają się temu milczeniu. "Sandra chyba urodziła" - piszą w komentarzach na Instagramie.

Zobacz też: Sandra Kubicka zna już dokładny termin porodu. „Zawijam rękawy i lecę się pakować”

Sandra Kubicka chwali się ciążowymi krągłościami. Wygląda olśniewająco!

Przeczytaj: Kubicka i Baron wybrali klasyczne imię dla synka. „Piekne, olschoolowe”

Sandra Kubicka już jest w szpitalu?

- Do szpitala kładą mnie w 36 tygodniu więc nasz timeline nagle skurczył się o miesiąc. Zawijam rękawy i lecę pakować chatę póki jeszcze mam czas. Zobaczymy synka wcześniej, niż myśleliśmy i to jest w tym wszystkim najpiękniejsze - zdradziła Kubicka za pośrednictwem swojego instagramowego konta na początku kwietnia. 

Teraz gdy nagle nie publikuje relacji w serwisie, wszyscy są przekonani, że to "już".

"Chyba już jest po porodzie, bo raptownie znikła. Ale niech się cieszy swoim maleństwem w ciszy i spokoju" - czytamy w jednym z komentarzy.

"Nie strasz ludzi , nie znikaj na tak długo. Wracaj do sił i do nas. (Gratuluję)" - ktoś inny złożył już nawet życzenia z okazji narodzin. 

Kiedy wykonuje się planowaną cesarkę?

Bardzo możliwe jednak, że fani modelki pospieszyli się z gratulacjami. Planowane cesarskie cięcie wykonuje się w wyznaczonym terminie: lekarz ustala datę i godzinę, kiedy rodząca ma się zgłosić do szpitala. Zwykle takie porody odbywają się wcześniej niż te siłami natury – najczęściej ok. 38. - 39. tygodnia ciąży, ale nie aż na miesiąc przed końcem 9. miesiąca ciąży. 

Sandra Kubicka najprawdopodobniej więc trafić ma do szpitala wcześniej ze względu na obserwację jej stanu zdrowia. Jak zdradzała fanom, ma łożysko przodujące. Oznacza to, że jest ono umiejscowione tuż przy ujściu szyjki macicy, zasłaniać dziecku drogę w kanale rodnym i uniemożliwiając tym samym wyjście na świat.

Co by nie było, znanej mamie życzymy powodzenia!