Stewardessa była stanowcza. Oto, co zrobiła z niezadowoloną pasażerką, której przeszkadzało dziecko

2022-07-07 14:08

Karma wraca - to powiedzenie sprawdziło się w przypadku niezadowolonej pasażerki, która została wyproszona z samolotu po tym, jak odmówiła siedzenia obok innej kobiety z dzieckiem. Filmik, który pojawił się w sieci kilka dni temu ma już ponad 20 million odsłon.

Stewardessa była stanowcza
Autor: Getty images/screen TikTok@lockedinout Oto, co zrobiła z niezadowoloną pasażerką, której przeszkadzało dziecko

Historie o dzieciach płaczących w samolotach pojawiają się w Internecie często. I choć wiele osób przyznaje, że podróż w towarzystwie krzyczącego niemowlaka nie należy do przyjemności, to jednak oczywistym jest, że trzeba być w takich sytuacjach wyrozumiałym. 

Dla dziecka kilkugodzinna podróż w zamkniętym samolocie jest trudna do zniesienia, nic dziwnego, ze większość maluszków odreagowują ja płaczem. 

Spis treści

  1. Przeszkadzało jej dziecko
  2. Karma wraca
  3. Widzowie stoją po stronie stewardessy
Pasażerowie podróżują jak sardynki w puszce. Horror na kolei

Przeszkadzało jej dziecko

Do swego rodzaju tragikomedii doszło w samolocie startującym z lotniska Kennedy'ego w Nowym Jorku, Chociaż filmik nagrano już dawno, to jednak trafił on do sieci kilka dni temu i od razy zyskał ogromna popularność objawiającą się wielką liczbą komentarzy.

Film pokazuje kobietę, która kłóci się ze stewardesą, ponieważ nie chce siedzieć obok matki z dzieckiem. Argumentuje to mówiąc, że dziecko płacze. W tle słychać głos matki zapewniający pasażerkę, że malec zaraz się uspokoi. 

Stewardessa przerywa rozmowę i proponuje, że załatwi kobiecie miejsce w następnym samolocie, jednak ta odmawia, twierdząc że leci do pracy. 

Czytaj również: Jak uniknąć zgubienia dziecka w tłumie? Mamy z TikToka zdradzają metody, które warto wykorzystać

Co zabrać do bagażu podręcznego dla dziecka do samolotu?

Karma wraca

Zdenerwowana pasażerka pyta stewardessę o nazwisko i zaczyna straszyć ją wyrzuceniem jej z pracy. To moment, kiedy obsługa samolotu traci cierpliwość - stewardessa jest stanowcza: wzywa ochronę i wyprowadza pasażerkę z maszyny. 

Filmik kończy się zdjęciem listy pracowników urzędu, w którym pracowała niezadowolona pasażerka, i do której dotarł autor filmu. Jego zdaniem po udostępnieniu nagrania w sieci, kobieta straciła pracę. 

Widzowie stoją po stronie stewardessy

Komentarze, które pojawiły się pod filmem pokazują, że życzliwość i tolerancja nadal jest pożądaną cechą. Widzowie stanęli po stronie matki, a przede wszystkim stewardessy, która nie ugięła się zastraszaniu. 

Użytkownicy TikTok również bronili niemowlęcia, zauważając, że zachowanie kobiety było niegrzeczne wobec matki dziecka, dla której podróż z dzieckiem i tak była zapewne męcząca bez konieczności radzenia sobie z frustracją pasażerek. „Nie słyszałem krzyku dziecka, słyszałem jej wrzask” – napisał jeden z użytkowników.