Ta psychozabawa ujawni jaki jest twój wiek mentalny. Przyjrzyj się uważnie

2023-09-08 10:11

Ta optyczna zagadka stała się prawdziwym hitem. Psychozabawa pomaga ujawnić wiek mentalny. Przyjrzyj się uważnie i powiedz, ile psów widzisz na obrazku.

Psychozabawa
Autor: Screen/optometry-today.com Ta psychozabawa ujawni jaki jest twój wiek mentalny. Przyjrzyj się uważnie

Ostatnio pisaliśmy, po czym poznać starą duszę. Według niektórych wierzeń już po 5. Wcieleniu ludzka dusza staje się stara. Czy można jednak w prosty sposób określić wiek naszego umysłu?

Możemy spróbować określić swój wiek mentalny na podstawie zabawy optycznej. Wystarczy uważnie się przyjrzeć i policzyć psy na obrazku. Ich liczba zdradzi, wiek naszego umysłu.

Zobacz także:  Spójrz na obrazku i policz. Prosty test zdradzi, czy wykształciłeś ważną cechę

Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?

Testy obrazkowe

Testy obrazkowe stały się prawdziwym hitem internetu. Większość traktuje je jako zabawę, ale mogą być szybkimi testami na inteligencję lub wskazówkami dla psychologów i terapeutów. W większości przypadków liczy się pierwsze wrażenie i odpowiedzenie sobie na pytanie „co widzisz?”.

Dzięki testom obrazkowym możemy lepiej poznać siebie. Dowiedzieć się czegoś o swoim charakterze, stanie emocjonalnym, usposobieniu, a nawet czy w swoim życiu kierujemy się intuicją.

Poniższy test obrazkowy może ujawnić nasz wiek mentalny. Wystarczy spojrzeć na rysunek i odpowiedzieć na pytanie.

Ile psów widzisz na obrazku?

Psychozabawa
Autor: Screen/optometry-today.com Test zdradzi twój wiek mentalny.

4 psy

Jeżeli widzisz cztery psy, to twój wiek mentalny wynosi od 20 do 25 lat. Lubisz patrzeć na to, co cię otacza z szerszej perspektywy. Jesteś ciekawy świata, lubisz wyzwania. Wiele osób określa cię jako osobę niezwykle radosną i żywiołową.

5 psów

Widząc pięć psów na obrazku, twój umysł ma od 25 do 30 lat. Proste rzeczy sprawiają ci ogromną przyjemność. Nie lubisz komplikować sobie życia ani w relacjach towarzyskich, ani przy wyborze, chociażby dania obiadowego. Unikasz kłopotów.

Otaczasz się niewielką grupą ludzi, na których możesz liczyć. Skupiasz się na tym, co tu i teraz.

6 psów

Jeżeli widzisz sześć psów, twój wiek mentalny ma od 30 do 40 lat. Możesz być odbierany jako nieco staroświecki i ostrożny. Z drugiej strony jesteś osobą godną zaufania i wiele osób często to właśnie ciebie prosi o radę.

Jesteś dojrzały i odpowiedzialny. Nie lubisz działać pod presją czasu. Cenisz sobie spokój i równowagę.

7 psów

Jeżeli sądzisz, że im więcej dostrzeżonych psów tym wiek mentalny jest wyższy, to tym razem czeka cię niespodzianka. Ujrzenie siedmiu psów w tej zabawie obrazkowej nie sprawi, że wiek twojego umysłu wyniesie powyżej 40 lat.

Jeżeli widzisz siedem psów, oznacza to, że mentalnie jesteś jeszcze dzieckiem. Nieco naiwny, prosty, choć niezwykle miły. Jak dziecko często reagujesz bardzo emocjonalnie, łatwo ulegasz wpływom i zmieniasz zdanie.

Spodobała ci się ta zabawa obrazkowa? Sięgnij po więcej podobnych propozycji i odkryj swoje inne cechy.

Źródło: optometry-today.com

Czytaj także: Co widzisz jako pierwsze? Ta zagadka rozszyfruje twój charakter

Co widzisz jako pierwsze? Jedno z tych zwierząt widzi tylko garstka ludzi

Co widzisz na obrazku? Sprawdź, czy masz szósty zmysł i intuicję

Co widzisz jako pierwsze? Test pokaże twoją największą słabość w związku

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza