To już 14. ciąża tej 40-latki. Tak podzieliła się wiadomością ze światem

2024-04-18 13:06

Pewna popularna na TikToku mama postanowiła w ciekawy sposób podzielić się ze światem szczęśliwą wiadomością. 40-letnia Karissa nagrała filmik, jak tańczy ze swoimi pociechami. Jak oznajmiła, już nie może się doczekać kolejnego członka rodziny.

To już 14. ciąża tej 40-latki. Tak podzieliła się wiadomością ze światem
Autor: fot. TikTok/@thecollinskids To już 14. ciąża tej 40-latki. Tak podzieliła się wiadomością ze światem

40-latka w 14. ciąży. Tak podzieliła się wiadomością ze światem

40-letnia Karissa Collins jest mamą 10 dzieci. Wraz z mężem prowadzą tiktokowy profil, na którym dzielą się kulisami swojego życia codziennego. Na nagraniach często pojawiają się członkowie licznej rodziny. W jednym ze swoich ostatich nagrań, Karissa postanowiła podzielić się szczęśliwą informacją. Okazuje się, że kobieta jest już w 14. ciąży i niedługo wraz z mężem powitają na świecie 11 dziecko. Co więcej, zdradziła też płeć nowego członka rodziny. W sierpniu urodzi się jej czwarty syn, co cieszy Karissę, ponieważ większość jej pociech to dziewczynki.

Karissa postanowiła podzielić się szczęśliwą informacją w ciekawy sposób. Kobieta zamieściła na TikToku filmik, na którym tańczy wraz ze swoimi 10 maluchami. Dzieciaki całe zadowolone podskakują wraz z mamą do muzyki. Karissa w pewnym momencie podnosi bluzkę do góry i wskazuje na brzuch, na którym pojawia się zdjęcie USG. Kobieta następnie kontynuuje swój szczęśliwy taniec z dziećmi. W opisie nagrania napisała:

Ciąża #14, Dziecko #11 i chłopiec #4 przyjedzie w sierpniu

Zaznaczyła również, że są niezwykle wdzięczni i podekscytowani. Już nie mogą się doczekać przyjścia na świat ich najnowszego członka rodziny.

Internauci wdali się w dyskusję. Gratulacje i krytyka w komentarzach

Pod nagraniem z wiadomością Karissy pojawiła się cała masa najróżniejszych komentarzy. Internauci dwojaką przyjęli tę wiadomości. Jedni cieszyli się wraz z mamą wkrótce jedenaściorga i gratulowali jej. Jak można przeczytać w komentarzach: "Gratuluję Pani tyle pociech. Ja bym nie dała rady" oraz "Duże rodziny to błogosławieństwo. Mam 6 dzieci. Pragnęłam więcej, ale wszystkie urodziły się w wyniku cesarskiego cięcia…" 

Inni natomiast zastanawiali się, w jaki sposób kobieta radzi sobie z tyloma pociechami na raz i jak wygląda jej sytuacja finansowa, zwłaszcza że cała 10, a zaraz 11 jest uczona w domu. 

Jak Cię na to stać?? Jedno dziecko jest tak drogie, że nie mogę mieć więcej, bo po prostu mnie na nie nie stać

- pisała jedna z użytkowniczek. Inna zaznaczyła, że jej również zawsze marzyła się tak duża rodzina, niestety już przy dwójce pociech jest cały czas zmęczona i nie ma pieniędzy, by nawet myśleć o większej ilości dzieci.

Pod nagraniem nie zabrakło również negatywnych komentarzy. Niektórzy ludzie sugerowali, by para zaczęła inwestować w środki antykoncepcyjne. Krytykowali również jej wybór posiadania tak dużej rodziny

Przecież gdzieś musi być granica…

- można przeczytać w komentarzach.