Tygodniami planowała baby shower przyjaciółki. Nikt nie przyszedł. „Jej serce zostało zmiażdżone”

2023-01-23 16:08

Chciała, żeby ten dzień był wyjątkowy dla jej przyjaciółki, która spodziewała się dziecka. Tygodniami planowała baby shower, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Utworzyła specjalne wydarzenie w mediach społecznościowych, ale to, co się stało, całkowicie ją załamało. Goście w ostatniej chwili odwołali swoje przybycie.

Baby shower
Autor: Screen/TikTok/@spins.in.circles Tygodniami planowała baby shower przyjaciółki. Nikt nie przyszedł „Jej serce zostało zmiażdżone”

Baby shower to przyjęcie, które jest organizowane na cześć zbliżających się narodzin dziecka. Najczęściej jest organizowane kilka miesięcy przed rozwiązaniem i organizuje je najbliższa przyjaciółka przyszłej mamy.

Zazwyczaj jest to wyjątkowy dzień. Pełen zabawy, uśmiechów i pięknych dekoracji. Jak się jednak okazuje, może to być chwila, która całkowicie łamie serce.

Na TikToku na profilu @spins.in.circles pojawił się filmik kobiety, która organizowała baby shower dla swojej przyjaciółki. Nikt ze znajomych nie przyszedł na to przyjęcie.

Zobacz także: Baby Shower – jak zorganizować przyjęcie dla przyszłej mamy

Wszystko o baby shower

Wszystko było przygotowane

Przyszła mama nie mogła się doczekać przyjęcia na cześć zbliżających się narodzin dziecka. Jej przyjaciółka spędziła tygodnie na planowaniu baby shower.

Na nagraniu możemy zobaczyć pięknie udekorowaną salę, balony, tort, a nawet ręcznie wykonane klocki tworzące napis „Baby”. Niestety w dniu przyjęcia brakowało przede wszystkim gości.

Spędziłaś tygodnie na planowaniu i przygotowaniu baby shower swojej najlepszej przyjaciółki... i nikt nie przyszedł — możemy przeczytać w tytule filmu.

Poinformowali, kilka godzin przed przyjęciem

Zaledwie kilka godzin przed przyjęciem zaproszone osoby poinformowały w wiadomości, że nie uda im się przybyć. Na nagraniu możemy zobaczyć dużą salę z ustawionymi stolikami i pustymi krzesłami. Nikt ze znajomych się nie zjawił.

Sama w udekorowanej, pustej sali uśmiechała się przez cały czas, ale wiedziałam, że jej serce jest zmiażdżone" – napisała przyjaciółka.

Wyznała, że po przeczytaniu wiadomości, które otrzymała przyszła mama, nie mogła przestać płakać.

Moja twarz i oczy są tak spuchnięte, że ledwo mogę je otworzyć.

Kobieta nie otrzymała żadnego dokładnego wyjaśnienia od gości, którzy w ostatniej chwili odwołali przybycie. Postanowiła sama zamieścić post pod utworzonym wcześniej wydarzeniem.

Zazwyczaj nie powiedziałabym nic, ale chcę podkreślić, jak ważne jest, aby dać znać, jeśli nie zamierzasz uczestniczyć w imprezie — napisała. — Ani jedna osoba nie przyszła. Rozumiem, że zdarzają się różne sytuacje, więc proszę, nie zobowiązuj się do wydarzeń, w których nie jesteś w stanie uczestniczyć na 100%. Łatwiej byłoby po prostu zmienić termin.

Według kobiety na ten post nikt nie odpowiedział.

Wsparcie internautów

Nie zawiedli jednak internauci, którzy licznie skomentowali opublikowany filmik. Wiele osób przyznało, że to właśnie w ciąży możemy uświadomić sobie, na których przyjaciół warto liczyć. Część osób nie mogła uwierzyć, że w ogóle doszło do takiej sytuacji. Wyrazili również swoje wsparcie, a niektórzy żałowali, że nie mieszkają bliżej, bo sami by się wybrali na to przyjęcie.

— Chciałabym mieszkać blisko ciebie, uczestniczyłabym tylko po to, żeby ci pokazać, że jesteś kochana! Masz niesamowitą przyjaciółkę.

— Właśnie pękło mi serce.

— Nie martw się, jesteś godna tysiąca gości, którzy mieli wziąć udział. Gratulacje dla przyszłej mamy.

— Nie mogę uwierzyć, że do tego doszło.

Czytaj także: "Gratuluję, a teraz pożegnaj się ze spaniem". Życzenia na baby shower, które rozbawią, ale nie tylko

Gender reveal – przyjęcie z wielką niespodzianką!

Nasi Partnerzy polecają