"Ojciec roku". Zrobił 2-letniej córce ogromny tatuaż

2022-10-31 14:51

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. Jako maluchy opiekują się lalkami-bobaskami, bawią się w gotowanie i majsterkowanie. Lubią naśladować wszystko, co jest codziennością ich rodziców. Starsze dzieci idą o krok dalej i często obiektem ich marzeń staje się "dorosły" makijaż, albo właśnie tatuaże. Tak też było w przypadku córek Masona Smitha. Mężczyzna jednak "zaszalał" spełniając te marzenia.

ojciec z dzieckiem na rękach ma tatuaż rękaw
Autor: Getty Images/ TikTok screenshot @toddlertok Ten tata pozwolił 2-letniej córeczce na wielki tatuaż.

Nie ma chyba dziecka, które nie przechodziłoby fascynacji malunkami na ciele. Większość rodziców pozwala dzieciom na drobne tatuaże malowane henną lub tatuaże proszkowe podczas wakacyjnych wyjazdów. Inni, raz na jakiś czas kupują tatuaże zmywane, wodne i robią pociechom tatuaże, które znikną po kilku kąpielach. Zazwyczaj są to wizerunki ulubionych bohaterów bajek lub inne, dziecinne motywy. 

Tatuaże córek Tiktokera - @toddlertok do złudzenia przypominają te prawdziwe i są ogromnych rozmiarów. W pewnym momencie sam ich twórca - tata uroczych dziewczynek, zaczął się zastanawiać, czy aby nie wyląduje na dywanikach w placówkach wychowawczych. Co sądzicie o takiej zabawie? Część internautów z góry przyznaje mężczyźnie tytuł "ojca roku". 

Dowiedz się: Miał 6 miesięcy, gdy jego mama zrobiła mu pierwszy tatuaż. „Ludzie mówią, że wychowuję go na gangstera”

Najgorsze polskie tatuaże - zapowiedź

Sprawdź: Anna Lewandowska ma nowy tatuaż, który symbolizuje jej córeczki. Ten wzór stanie się nowym trendem?

Młody tata zamówił w internecie tatuaż wodny dla swojej starszej córki, która chodzi już do szkoły. Rysunek na ciele przedstawiał piękne, kolorowe kwiaty w stylistyce, którą nie pogardziłaby niejedna dorosła fanka tatuaży. Co istotne miał on formę rękawa - czyli tatuażu pokrywającego całą rękę. 

Dziewczynka była zachwycona efektem, jednak jej ojca naszła pewna refleksja. Pod filmem napisał:

Czy zmieniam się w typ rodzica, którego nauczyciele nienawidzą? Myślicie, że ktoś z jej szkoły do mnie zadzwoni?

Internauci jednak byli zachwyceni. Część nazwała go "ojcem roku". Inni radzili by nie przejmował się ewentualnymi pretensjami nauczycieli, bo budowanie wspomnień córki i pełna akceptacja jej upodobań są ważniejsze. 

Dowiedz się: Tatuaż na bliźnie - czy to bezpieczne i skuteczne?

Dowiedz się: 30 pomysłów na tatuaż dla mamy. Minimalistyczne, zabawne, a może wzruszające?

Oprócz szkolnej córki, Mason jest też ojcem 2-latki. Jak sam wspomina w kolejnym swoim filmiku, młodsza dziewczynka ciągle pokazywała na tatuaż starszej siostry i była nim ewidentnie zafascynowana. Ojciec postanowił więc spełnić marzenie młodszej pociechy i na jej ramieniu też pojawił się wielki tatuaż. 

Nie da się ukryć, że jej uśmiech zdradza ogromny zachwyt. Po nagraniach widać też, że równie dobrze bawił się sam tata, który na co dzień nosi sporo tatuaży. Może stąd wynika fascynacja jego dzieci?