9. miesiąc - oglądaj serial ONLINE

2018-08-24 14:45
9 miesiac
Autor: _materialy_prasowe

9. miesiąc – oglądaj serial paradokumentalny przedstawiający historie bohaterów oczekujących dziecka. Zanim dojdzie do narodzin czekać ich będą różne, często niespodziewane sytuacje, jak: rozstania, komplikacje związane z ciążą czy rodzinne konflikty, które potrafią wywrócić świat do góry nogami. 

9. miesiąc - odcinek 1 

W pierwszym odcinku poznajemy historię Moniki i Andrzeja. Po latach starań o dziecko Monika dowiaduje się, że zaszła w ciążę. Jest bardzo szczęśliwa i nie może się doczekać, kiedy powie o tym mężowi. Niestety nawet nie podejrzewa, jak bardzo zaskakująca okaże się jego reakcja...

9. miesiąc - odcinek 2

Kiedy po latach starań o dziecko Monika zaszła w ciążę, a mąż nie uznał swojego ojcostwa i oskarżył Monikę o zdradę, na dodatek rozpoczął romans z koleżanką z pracy i zażądał rozwodu, Monika pogrąża się w rozpaczy. Jej jedynym oparciem jest przyjaciel – Seweryn, który próbuje przemówić Andrzejowi do rozumu. Monika jest już w dziewiątym miesiącu, kiedy jej matka przyjeżdża zaniepokojona wieściami na temat planowanego rozwodu. Znajduje Monikę nieprzytomną. Po przewiezieniu ciężarnej do szpitala rozpoczyna się akcja porodowa.

9. miesiąc - odcinek 3

W tym odcinku poznajemy Majkę i Marcela. Majka miała 19 lat, gdy po kolejnej gwałtownej kłótni z ojcem uciekła z domu, zrywając definitywnie kontakt z rodzicami. Niedługo później poznała Marcela, czarującego muzyka. Wielka miłość szybko przynosi owoce: Majka jest w ciąży. Mimo że tego nie planowali, zarówno Majka, jak i Marcel, cieszą się, że zostaną rodzicami.

9. miesiąc - odcinek 4

W tym odcinku poznajemy Dagmarę i Przemka, którzy zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, gdy Dagmarze zepsuł się samochód na drodze i Przemek, z zawodu mechanik, zatrzymał się, by jej pomóc. Dagmara, która jest w ciąży, do tej pory nie poznała Przemka ze swoimi rodzicami. Kiedy przyszli dziadkowie mają wreszcie przyjechać z wizytą, Dagmara prosi chłopaka, by na jakiś czas się wyprowadził.

9. miesiąc - odcinek 5

W tym odcinku poznajemy Anię i Szymka, którzy za miesiąc mają zostać rodzicami. Zanim jednak ich córeczka przyjdzie na świat, czeka ich jeszcze jedno ważne wydarzenie: ślub. Tymczasem kilkanaście dni przed planowaną uroczystością, podczas ostatecznych przymiarek sukni ślubnej, Ania nieoczekiwanie odwołuje uroczystość. Szymek jest zrozpaczony, nie rozumie jej decyzji, a Ania niczego mu nie wyjaśnia. W dodatku dziewczyna zamknęła się w swoim pokoju i nie chce z niego wyjść, co bardzo martwi zarówno Szymka, jak i jej matkę.

Oglądaj też Szpital dziecięcy

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

W magazynie Dziecko Zakupy i My: ponad 200 polecanych produktów dla mamy, dziecka i kobiet w ciąży, a także inspiracje i porady dla całej rodziny! Sprawdź, jak zadbać o najbliższych – czytaj już za 3 zł!

Sprawdź
Dziecko zakupy i my
KOMENTARZE