9. miesiąc - oglądaj serial ONLINE

2018-08-24 14:45

9. miesiąc – oglądaj serial paradokumentalny przedstawiający historie bohaterów oczekujących dziecka. Zanim dojdzie do narodzin czekać ich będą różne, często niespodziewane sytuacje, jak: rozstania, komplikacje związane z ciążą czy rodzinne konflikty, które potrafią wywrócić świat do góry nogami. 

9 miesiac
Autor: _materialy_prasowe

Spis treści

  1. 9. miesiąc - odcinek 1 
  2. 9. miesiąc - odcinek 2
  3. 9. miesiąc - odcinek 3
  4. 9. miesiąc - odcinek 4
  5. 9. miesiąc - odcinek 5

9. miesiąc - odcinek 1 

W pierwszym odcinku poznajemy historię Moniki i Andrzeja. Po latach starań o dziecko Monika dowiaduje się, że zaszła w ciążę. Jest bardzo szczęśliwa i nie może się doczekać, kiedy powie o tym mężowi. Niestety nawet nie podejrzewa, jak bardzo zaskakująca okaże się jego reakcja...

9. miesiąc - odcinek 2

Kiedy po latach starań o dziecko Monika zaszła w ciążę, a mąż nie uznał swojego ojcostwa i oskarżył Monikę o zdradę, na dodatek rozpoczął romans z koleżanką z pracy i zażądał rozwodu, Monika pogrąża się w rozpaczy. Jej jedynym oparciem jest przyjaciel – Seweryn, który próbuje przemówić Andrzejowi do rozumu. Monika jest już w dziewiątym miesiącu, kiedy jej matka przyjeżdża zaniepokojona wieściami na temat planowanego rozwodu. Znajduje Monikę nieprzytomną. Po przewiezieniu ciężarnej do szpitala rozpoczyna się akcja porodowa.

9. miesiąc - odcinek 3

W tym odcinku poznajemy Majkę i Marcela. Majka miała 19 lat, gdy po kolejnej gwałtownej kłótni z ojcem uciekła z domu, zrywając definitywnie kontakt z rodzicami. Niedługo później poznała Marcela, czarującego muzyka. Wielka miłość szybko przynosi owoce: Majka jest w ciąży. Mimo że tego nie planowali, zarówno Majka, jak i Marcel, cieszą się, że zostaną rodzicami.

9. miesiąc - odcinek 4

W tym odcinku poznajemy Dagmarę i Przemka, którzy zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, gdy Dagmarze zepsuł się samochód na drodze i Przemek, z zawodu mechanik, zatrzymał się, by jej pomóc. Dagmara, która jest w ciąży, do tej pory nie poznała Przemka ze swoimi rodzicami. Kiedy przyszli dziadkowie mają wreszcie przyjechać z wizytą, Dagmara prosi chłopaka, by na jakiś czas się wyprowadził.

9. miesiąc - odcinek 5

W tym odcinku poznajemy Anię i Szymka, którzy za miesiąc mają zostać rodzicami. Zanim jednak ich córeczka przyjdzie na świat, czeka ich jeszcze jedno ważne wydarzenie: ślub. Tymczasem kilkanaście dni przed planowaną uroczystością, podczas ostatecznych przymiarek sukni ślubnej, Ania nieoczekiwanie odwołuje uroczystość. Szymek jest zrozpaczony, nie rozumie jej decyzji, a Ania niczego mu nie wyjaśnia. W dodatku dziewczyna zamknęła się w swoim pokoju i nie chce z niego wyjść, co bardzo martwi zarówno Szymka, jak i jej matkę.

Oglądaj też Szpital dziecięcy

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza