Lodówka za największy brzuch ciążowy. Zobacz, kto wygrał niecodzienny konkurs?

2022-06-02 12:27

Wyjątkowy konkurs odbył się kilka dni temu w Nikaragui. Do rywalizacji stanęło 19 kobiet w zaawansowanej ciąży. Zwyciężczynią okazała się Leyla Rebeca Hernandez, której brzuch, mierzony pionowo od góry do dołu miał 57 centymetrów.

Lodówka i ubranka za największy brzuch ciążowy. Zobacz, kto wygrał ten niecodzienny konkurs?
Autor: Getty images/screen twitter @Reuters Zobacz, kto wygrał ten niecodzienny konkurs?

Spis treści

  1. Lodówka za 57 cm
  2. Normalność wygrała

W ostatni poniedziałek w Managui, stolicy Nikaragui odbył sie niecodzienny konkurs na największy brzuch ciążowy. Do walki o wyjątkową nagrodę, jaką była między innymi lodówka, stanęło 19 kobiet. Konkurs odbył się w dniu, w którym w Nikaragui obchodzony jest Dzień Matki.

Lodówka za 57 cm

Film pokazała agencja Reuters w swoich mediach społecznościowych. W finale konkursu zorganizowanego przez lokalną rozgłośnię radiową rywalizowały 3 przyszłe mamy z pokaźnymi brzuchami ciążowymi. Zwyciężczyni mogła być jednak tylko jedna: została nią 31-letnia Leyla Rebeca Hernandez, która jest aktualnie w 9 miesiącu ciąży.   

Brzuszki mierzono nie po obwodzie, ale pionowo, od nasady brzucha pod piersiami do jego końca na dole. największy brzuszek mierzył 57 centymetrów. Pani Hernandez wygrała w konkursie lodówkę, produkty dla dzieci i 5000 kordob (równowartość 130 USD).

Czytaj równieżKształt brzucha w ciąży a płeć i wielkość dziecka

Jest teraz wielkości borówki, czy może już melona? Obrazowo pokazujemy, jak rośnie dziecko

Normalność wygrała

Zwyciężczyni powiedział Reuterowi, że do udziału w konkursie namawiała ją cała rodzina i znajomi. „Wszyscy moi przyjaciele kazali mi wziąć udział, ponieważ twierdzili, że mój brzuch jest duży. Powiedzieli mi, że wygram i że powinnam wziąć udział w konkursie. Zrobiłam więc to!”.

Filmowa relacja z konkursu zdobyła mnóstwo pozytywnych komentarzy ze względu na napiętą sytuację polityczną w tym kraju. „Cieszę się, z takiej wiadomości. Nie wojna, nie polityka, tylko to” – skomentował jeden z użytkowników.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza