Rozbrajający maluch z Tiktoka podbija internet. Zamiast do nocnika załatwił się w nietypowym miejscu

2022-11-28 16:40

W trakcie treningu nocnikowego każdemu dziecku mogą zdarzyć się wpadki. Cały proces nie jest łatwy, a dzieci szukając odpowiedniego miejsca, nie od razu ruszają do toalety. Ten słodki chłopiec z TikToka wybrał sobie zakątek, z którego jego mama nie była zadowolona. Po wszystkim próbował ukryć wszelkie dowody.

Usmiechnięty chłopiec
Autor: Screen/TikTok @amandakitz1 Słodki maluch z Tiktok ma własny pomysł na trening nocnikowy. To, co zrobił może zaskoczyć

Trening nocnikowy to proces, który raz idzie łatwiej, a raz zdecydowanie trudniej. Potrzeba bardzo dużo cierpliwości i zwracania uwagi na pierwszy sygnał, który daje dziecko, żeby za każdym razem dobiec do nocnika. Często jednak na początku bywa wręcz odwrotnie. Najtrudniej jest przekonać malucha, aby skorzystał z nocnika do zrobienia kupy. Niektóre dzieci, zamiast to sygnalizować, po prostu się chowają i robią kupę w majtki.

Amanda prowadzi swój profil na TikToku @amandakitz1. Okazało się, że jej syn wykazał się większą pomysłowością.

Zobacz także: Zaczęli odpieluchowywać córkę, kiedy miała 2 tygodnie. "Do tej pory zaoszczędziliśmy 3000 pieluch"

Nauka nocnikowania

„Używałeś nocnika dla dużych chłopców?”

Mama Austina nagrała film, na którym mały chłopiec jakby nigdy nic gra na tablecie.

Na ekranie widnieje napis z pytaniem, które mu zadała:

Hej Austin, czy używałeś nocnika dla dużych chłopców?

Reakcja chłopca jest naprawdę słodka. Odwraca się w stronę aparatu i odpowiada rozbrajającym uśmiechem. Od razu widać, że coś przeskrobał.

Obraz zatrzymuje się na uśmiechniętej twarzyczce chłopca. Mama robi zbliżenie i dodaje napisy, które tłumaczą, co się wydarzyło.

Austin nie użył swojego nocnika. Austin skorzystał z szafy w swojej sypialni. Wytarł się swoimi czystymi ubraniami, a następnie próbował pozbyć się wszelkich dowodów.

To, co zrobił Austin, może nie wszystkim mieścić się w głowie. Historia jest z jednej strony zabawna, ale z drugiej zapewne to mama musiała być tą osobą, która wszystko doprowadziła do porządku.

Trening nocnikowy – historie internautów

Filmik obejrzało już ponad 3 miliony internautów. Wielu z nich po jego zobaczeniu, postanowiło podzielić się pomysłami swoich dzieci, gdy rozpoczynały trening nocnikowy.

Jak się okazuje, wiele dzieci upodobało sobie szafę zamiast toalety.

  • Moja 13-miesięczna córka robiła kupę w swojej szafie za każdym razem, kiedy była mała.
  • Moja córka zrobiła kupę na swoich talerzach do zabawy w pokoju. Powiedziała nam, że to było brownie i chciała, żebyśmy to zjedli. Miała wtedy dwa lata.
  • Moje dzieci postawiły w szafie pudełko na "nocne kupy", bo bały się przejść kilku kroków do łazienki.

Czytaj także: Każdy maluch chowa się przed narobieniem w pieluchę? "Trenerka nocnikowania" wyjaśnia

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza