Przyjęcie na Halloween: co założyć na bal halloweenowy? Propozycje strojów DIY

2021-10-14 14:03

Przyjęcia na Halloween stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Jednak niezależnie od tego, czy wybieracie się na bal halloweenowy, czy zostajecie tego dnia w domu, możecie się przebrać. Jakie stroje wybrać, by nie wydać na nie fortuny? Najlepiej proste, które bez problemu wykonacie sami w domu! Oto nasze propozycje strojów na Halloween DIY!

Halloween
Autor: Getty images Proste stroje na Halloween DIY bez problemu przygotują nawet dzieci.

Stroje na Halloween DIY to doskonała okazja na wprowadzenie się w halloweenowy nastrój. Do pracy najlepiej zabrać się z wyprzedzeniem - najlepiej 2-3 tygodnie przed przyjęciem z okazji Halloween. Wtedy będziecie mieć czas, by dopieścić szczegóły stroju. Wiele doskonałych pomysłów rodzi się często w głowie już po wykonanej pracy. Do przygotowania strojów halloweenowych zaangażuj dzieci - będą miały przy tym niezłą frajdę i satysfakcję, że potrafią zrobić coś fajnego same.

Zobacz także: Zabawne i urocze - rodzinne przebrania na Halloween [INSPIRACJE]

Jakie stroje najlepiej przygotować? W Stanach Zjednoczonych w ostatnim czasie modne stają się stonowane stroje bohaterów filmowych. Okazuje się, że Amerykanie na przyjęcie na Halloween nie chcą już się przebierać za wampiry czy inne straszydła, wolą za to przywdziewać kostiumy postaci filmowych np. bohaterów Avengers. W Polsce jednak przebrania czarownic, potworów, diabłów, kościotrupów czy mumii cieszą się dużą popularnością. Jeśli macie chęć właśnie taki strój założyć, zróbcie to! Co ciekawe - takie stroje będzie wam też znacznie łatwiej wykonać samemu!

W poniższej galerii znajdziecie kilka pomysłów na proste stroje na Halloween DIY!

Halloweenowe ciasteczka
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza