DARMOWY PODRĘCZNIK: MEN udostępniło trzecią część elementarza

2014-08-08 17:42

Ministerstwo Edukacji Narodowej udostępniło w internecie trzecią część elementarza, darmowego podręcznika. Podobnie jak w przypadku poprzednich części, tak i tę można komentować na stronie Naszelementarz.men.gov.pl.

Podręczniki szkolne
Autor: materiały prasowe Ostatnią część darmowego podręcznika poznamy pod koniec sierpnia.

Spis treści

  1. Darmowy podręcznik: trzecia część w internecie
  2. Darmowy podręcznik: całość pod koniec sierpnia

Jeszcze nie wszedł do szkół, a już wzbudza emocje. Darmowy podręcznik krytykują zarówno rodzice, jak i nauczyciele. Ich wątpliwości wzbudza jego zawartość, z której wycięto m.in. czytanki i wyklejanki, niezbędne materiały dydaktyczne, na których wychowywały się pokolenia.

Gdzie kupować podręczniki dla dzieci? Ile kosztują w tym roku? [CENY 2014] >>

Darmowy podręcznik: trzecia część w internecie

Teraz Ministerstwo Edukacji Narodowej udostępniło w internecie kolejną część elementarza. Trzecia część dotyczy wiedzy z języka polskiego, matematyki, WOS-u i przyrody. Dotyczy wiosny, a uczniowie mogą poznać m.in. dwuznaki czy liczby od 13 do 20.

Minister Joanna Kluzik-Rostkowska zachęca wszystkich do przesyłania swoich uwag na stronie Naszelementarz.men.gov.pl. Komentarze, prośby o uzupełnienie i poprawki można wpisywać do 20 sierpnia 2014 roku.

Darmowy podręcznik do pierwszej klasy. Na jakich zasadach następuje wymiana? >>

Darmowy podręcznik: całość pod koniec sierpnia

MEN obiecuje, że do końca wakacji udostępni również ostatnią część elementarza. Nauczyciele się już niepokoją, ponieważ rok szkolny za pasem, a oni ciągle nie wiedzą na czym będą pracować od września.