DARMOWY PODRĘCZNIK: MEN udostępniło trzecią część elementarza

2014-08-08 17:42

Ministerstwo Edukacji Narodowej udostępniło w internecie trzecią część elementarza, darmowego podręcznika. Podobnie jak w przypadku poprzednich części, tak i tę można komentować na stronie Naszelementarz.men.gov.pl.

Spis treści

  1. Darmowy podręcznik: trzecia część w internecie
  2. Darmowy podręcznik: całość pod koniec sierpnia

Jeszcze nie wszedł do szkół, a już wzbudza emocje. Darmowy podręcznik krytykują zarówno rodzice, jak i nauczyciele. Ich wątpliwości wzbudza jego zawartość, z której wycięto m.in. czytanki i wyklejanki, niezbędne materiały dydaktyczne, na których wychowywały się pokolenia.

Gdzie kupować podręczniki dla dzieci? Ile kosztują w tym roku? [CENY 2014] >>

Darmowy podręcznik: trzecia część w internecie

Teraz Ministerstwo Edukacji Narodowej udostępniło w internecie kolejną część elementarza. Trzecia część dotyczy wiedzy z języka polskiego, matematyki, WOS-u i przyrody. Dotyczy wiosny, a uczniowie mogą poznać m.in. dwuznaki czy liczby od 13 do 20.

Minister Joanna Kluzik-Rostkowska zachęca wszystkich do przesyłania swoich uwag na stronie Naszelementarz.men.gov.pl. Komentarze, prośby o uzupełnienie i poprawki można wpisywać do 20 sierpnia 2014 roku.

Darmowy podręcznik do pierwszej klasy. Na jakich zasadach następuje wymiana? >>

Darmowy podręcznik: całość pod koniec sierpnia

MEN obiecuje, że do końca wakacji udostępni również ostatnią część elementarza. Nauczyciele się już niepokoją, ponieważ rok szkolny za pasem, a oni ciągle nie wiedzą na czym będą pracować od września.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza