Butelki do karmienia. Ranking nietypowych butelek do karmienia - galeria

2020-12-03 10:14
Butelki do karmienia. Ranking nietypowych butelek do karmienia - galeria
Autor: Getty images Nietypowe butelki mają dodatkowe, bardzo przydatne funkcje

Butelki do karmienia trzeba wybrać rozsądnie: butelka musi być wykonana z dobrego materiału, mieć właściwości antykolkowe i wspierać prawidłowy odruch ssania! Ale czasem warto sięgnąć po nietypowe butelki, które mają dodatkowe, bardzo przydatne funkcje. Zobacz nasz ranking nietypowych butelek do karmienia.

Nietypowe butelki do karmienia są różne - ich największą zaletą jest zazwyczaj jakaś dodatkowa funkcja, która pomaga w pielęgnacji niemowlęcia. Jeśli więc szukasz butelki, która w czasie spaceru sama podgrzeje mleko albo w odpowiednim czasie zmieni się w kubek niekapek, sięgnij po nietypowe butelki do karmienia. Co potrafią nietypowe butelki do karmienia? Zobaczysz na ich wyjątkowe funkcje poniżej.

Butelka do karmienia z sitkiem na grudki 

TWIST AND SHAKE, 38 zł. Wyposażona w system TwistFlow, ułatwiający przepływ płynu i zapobiegający kolkom. Ma sitko pełniące rolę minimiksera – skutecznie rozpuszcza proszek i minimalizuje ryzyko zatykania smoczka do butelki przez grudki mleka. Elastyczna i miękka końcówka smoczka przypomina brodawkę sutkową. W smoczku jest wentyl, który odprowadza nadmiar powietrza. Butelkę można też wykorzystać do przygotowania napoju z kawałkami owoców – sitko zatrzyma drobinki owoców i zabezpieczy smoczek przed zatkaniem.

Butelka do karmienia
Autor: materiały prasowe Butelka do karmienia Twist and Shake

Butelka do karmienia z pojemnikiem na mleko

B.BOX, BUTELKA Z DOZOWNIKIEM, 74 zł. Unikalna butelka zapewniająca szybsze, łatwiejsze i bardziej higieniczne przygotowanie mleka modyfikowanego podawanego dziecku w domu i poza domem. Posiada łączący się z butelką, łatwy w montażu dozownik na mleko modyfikowane.

Butelka wyposażona jest dodatkowo w antykolkowy, silikonowy smoczek zaprojektowany tak, aby odzwierciedlić naturalne karmienie. Ma specjalnie zaprojektowany, innowacyjny, ergonomiczny oraz stylowy kształt i design, który ułatwia jej prawidłowe trzymanie.

B.BOX, BUTELKA Z DOZOWNIKIEM
Autor: materiały prasowe

Czytaj: 15 zasad karmienia butelką. Poradnik dla mam karmiących sztucznie

Smoczek lateksowy czy silikonowy - który smoczek jest lepszy?

Sterylizacja butelek: jak wysterylizować butelkę dla niemowlaka? [5 PORAD]

Butelka do karmienia, która rośnie razem z dzieckiem

BEABA, 57 zł. Naczynie może pełnić trzy funkcje: butelki ze smoczkiem, kubeczka z „dziubkiem” oraz otwartego kubeczka z uchwytami, dzięki czemu już od pierwszych miesięcy życia może „rosnąć razem z dzieckiem”. Smoczek butelki, który mocuje się na szarą bazę za pomocą jasnoróżowej nakrętki, wyposażony został w regulację antykolkową (odpowietrzenie) i transparentną pokrywkę ochronną dla zagwarantowania higieny.

Miękki, szary ustnik, przeznaczony dla nieco starszych maluchów do nauki samodzielnego picia, posiada system Evoluclip, zapobiegający wyciekom podczas transportu. Po zdjęciu tych akcesoriów otrzymasz otwarty biały kubek z powłoką antypoślizgową na spodzie oraz parą dużych ergonomicznych uchwytów, które ułatwiają dziecku utrzymanie naczynia we właściwej pozycji.

Butelka do karmienia - BEABA
Autor: materiały prasowe Butelka do karmienia BEABA

Butelka do karmienia w silikonowym pokrowcu

LIFEFACTORY, 119 zł. Wykonana z odpornego na zmiany temperatury szkła borokrzemianowego. Silikonowa osłona ułatwia maluchowi samodzielne trzymanie butelki i zabezpiecza przed stłuczeniem w razie upadku. Po zamontowaniu uchwytu do picia można ją zmienić w niekapek, a po nałożeniu płaskiego zamknięcia służy jako pojemnik na przekąski.

Bidon jest szczelny przy dokładnym dokręceniu nakrętki, nie zawiera BPA/BPS oraz ftalanów.

Butelka do karmienia Life factory
Autor: materiały prasowe Butelka do karmienia Life factory

Butelka do karmienia, która sama się nagrzewa

YOOMI BUTELKA Z PODGRZEWACZEM, 99,99 zł Butelka antykolkowa z podgrzewaczem, jest w stanie podgrzać pokarm dla dziecka do naturalnej temperatury mleka matki w zaledwie 60 sekund. Przenośny podgrzewacz jest idealny do karmienia w podróży lub w nocy. Naturalny kształt smoczka ułatwia ssanie, a 6 otworowy system wentylacyjny zapobiega kolkom.

YOOMI BUTELKA Z PODGRZEWACZEM
Autor: materiały prasowe

Termobutelka do karmienia

PURA KIKI, 119 zł. Utrzymuje ciepło nawet przez sześć godzin. Wystarczy wlać do niej wodę o odpowiedniej temperaturze, a potem zakręcić – gdy przyjdzie pora posiłku, woda będzie tak samo ciepła jak na początku, i można będzie rozpuścić w niej proszek, a następnie nałożyć smoczek. Gdy malec wyrośnie z butelki, można ją przekształcić w bidon lub niekapek ze słomką.

Termobutelka do karmienia PURA KIKI
Autor: materiały prasowe Termobutelka do karmienia PURA KIKI,  cena 119 zł.

NUBY INFAFEEDER, 28 zł  Silikonowa butelka posiada unikalną łyżeczkę do karmienia, która podobnie jak smoczki NubyTM wykonana jest z miękkiego silikonu. Ta wyjątkowa cecha pozwala na swobodne i łatwe przejście z karmienia płynnym pokarmem na stały pokarm. Miękka struktura silikonowa łyżeczki sprawia, że produkt ten jest bezpieczny dla wrażliwych dziąseł i ząbków dziecka.

Butelka z łyżeczką do karmienia ze względu na prostotę i łatwość użycia może być używana wszędzie. Dokładnie odmierzony pokarm dzięki delikatnemu ściśnięciu wypływa przez specjalne wyprofilowany otworek wprost na mięciutką łyżeczkę odpowiedniej porcji pokarmu.

Nuby, Infafeeder
Autor: materiały prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE