Urodowy hit czy niebezpieczny kit? Test depilacji dał nam zupełnie inne efekty

2023-10-25 9:25

Temat kamieni do depilacji odbił się szerokim echem. Początkowy zachwyt mieszał się z falą ostrzeżeń, by nie stosować tej metody. Mimo to, dla wielu osób wydawała się ona kusząca. Gdzie leży prawda? Sprawdziłyśmy w 2. odcinku cyklu "Królowe matki".

Czy kamienie do depilacji działają? Test redaktorek - Królowe Matki odc.2

Zobacz też: „Tylko 5 minut dziennie i cellulit zniknął”. Warto było wypróbować ten sposób

Każda z nas marzy o łatwej i bezbolesnej depilacji

Producenci obiecywali łatwe, szybkie i bezbolesne usuwanie owłosienia. Co więcej, twierdzili, że jest to idealna metoda dla osób skarżących się na wrastające włoski. Brzmi, jak bajka. Wiele osób ostrzega jednak, że właśnie między bajki można te wszystkie obietnice włożyć. Jaka jest prawda o kamieniach do depilacji? Postanowiłyśmy sprawdzić na własnej skórze i wyrobić sobie o nich swoje zdanie. 

Czy warto kupić kamień do depilacji?

Opinie o kamieniach do depilacji, które można znaleźć w internecie są skrajne. Większość osób przestrzega przed tą metodą, twierdząc, że zdziera naskórek, a nawet, że jest niebezpieczna. Bywa nawet porównywana do tarki do pięt. Wśród większości negatywnych opinii pojawiają się jednak też skrajnie pozytywne, które potwierdzają wszelkie obietnice producentów – zwłaszcza w kwestii bezbolesności i wyeliminowania wrastających włosków.

Kupiłyśmy dwa, jak się okazuje zupełnie różne produkty, które w internecie znaleźć można pod nazwą "kamienie do depilacji". Efekty, które przynoszą są różne, choć paradoksalnie, finalnie nasze opinie są zgodne. Czy opłaca się kupić kamienie do depilacji? Zobaczcie nowy odcinek "Królowych".  

Dowiedz się: Czy można depilować brzuch w ciąży? Zobacz, jak bezpiecznie pozbyć się owłosienia z ciążowego brzuszka

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza