Bohater tego mema ma już 17 lat. Mało kto wie jak smutna jest historia jego rodziny

2023-11-15 8:40

Chyba każdy kojarzy zdjęcie chłopca z zaciśniętą pięścią. Jego wymowna mina sprawiła, że fotografia natychmiast stała się memem i zaczęła krążyć w internecie. Dziś jego bohater ma już 17 lat.

To najsłynniejszy bohater dziecięcego mema. Historia jego rodziny jest nie do pozazdroszczenia / Bohater tego mema ma już 17 lat. Mało kto wie jak smutna jest historia jego rodziny
Autor: Screen Instagram Laney Robertson Griner @laneymg To najsłynniejszy bohater dziecięcego mema. Historia jego rodziny jest nie do pozazdroszczenia / Bohater tego mema ma już 17 lat. Mało kto wie jak smutna jest historia jego rodziny

Uroczy chłopiec sfotografowany na plaży z zaciśniętym w piąstce piaskiem stał się bohaterem mema, który bardzo często towarzyszy reakcjom internautów wyrażającym swoją determinację, wiarę w sukces, pewność siebie.

Malucha w biało-zielonej koszulce kojarzy chyba każdy użytkownik internetu. Popularność mema jest tak duża, że wykorzystują ją także... nauczyciele. Zobacz: Pokazał sprawdzian syna, cały na zielono. "Chciałem się pochwalić nauczycielem matematyki"

Jednak niewiele osób wie, że historia jego rodziny nie jest tak wesoła, a życie chłopca pozbawione trosk. Jeśli za najwyższą wartość postrzegamy zdrowie, to właśnie ona w rodzinie Sama wciąż szwankuje.

Spis treści

  1. Sam Griner ma już 17 lat
  2. Ojciec chłopca jest ciężko chory
Tak wyglądają dorosłe dzieci gwiazd

Sam Griner ma już 17 lat

Minęło naprawdę sporo czasu od chwili, kiedy zdjęcie malucha stało się memem i na dobre zagościło w internecie. Mama chłopca prowadzi profil na Instagramie, na którym chętnie dzieli się nie tylko pięknymi fotografiami roślin i zwierząt, lecz także umieszcza zdjęcia rodzinne.

Dobrych kilka lat temu opublikowała fotografię złożoną z dwóch zdjęć. Po lewej słynny już malec, a po prawej... ten sam chłopiec 10 lat później, ubrany w taką samą koszulkę.

Efekt jest niesamowity, bo jednocześnie widać podobieństwo, ale można dostrzec również to, jak chłopiec wydoroślał. Dziś Sam Griner jest już nastolatkiem. "Chłopiec sukcesu" skończył 17 lat. Niestety najbliżsi Sama nie cieszą się zdrowiem.

Czytaj też: To oni bawili nas w dzieciństwie. Wspominamy ulubionych bohaterów kreskówek lat 90.

Ojciec chłopca jest ciężko chory

Ojciec Sama o swojej chorobie dowiedział się jeszcze przed narodzinami synka. Ma chorobę nerek, przez co od lat wymagał regularnych dializ, a szansą dla niego stał się przeszczep nerki. W tym celu rodzina założyła zbiórkę, potrzebowali środków na leki potrzebne po operacji, które trzeba brać nawet przez kilka lat. Z powodu swojej choroby ojciec chłopca nie mógł pracować.

Na szczęście rodzinie udało się zebrać pieniądze, mężczyzna jest już po operacji, Na zdjęciach, które dodaje mama chłopca widać, że wrócił do zdrowia i aktywności. Niestety tyle szczęścia nie miała babcia Sama, która z powodu choroby nerek (która jest dziedziczna) zmarła przed laty.

Kolejną smutną wiadomością w historii rodziny Sama okazała się także choroba jego mamy, która przed dwoma laty przeszła operację serca. Na szczęście w jej przypadku rekonwalescencja była krótsza niż zakładano, kobieta stara się cieszyć życiem swoim i swojej rodziny.

Co ciekawe, w przypadku Sama niezwykła popularność zdjęcia chłopca przyczyniła się do poprawy losów jego rodziny. To także dzięki niej udało się zebrać ogromną kwotę pieniędzy potrzebną na leczenie jego ojca.

Czytaj też: Matka nie miała pieniędzy na zakupy, a wtedy zjawiły się one. "Anioły z nieba"

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza