"Seryjny dawca spermy" jest już ojcem 46 dzieci. Tournée po Europie przyniesie mu kolejne pociechy

2022-04-20 9:49

Dawca spermy, Kyle Gordy pochodzi z Los Angeles i ma 30 lat. Swoją nietuzinkową profesję rozpoczął w 2014 roku i od tego czasu został już ojcem 46 dzieci. Niebawem do tej gromadki dołączy dziewięcioro kolejnych maluszków, bo mężczyzna właśnie zakończył tournée po Europie.

dawca spermy
Autor: Instagram/ @kylegordy123 Amerykański dawca spermy jest bardzo popularny wśród singielek i par.

Kyle odbył już drugą "służbową" podróż po Europie. Z pierwszej ma już dzieci w Danii, Szwecji i Berlinie. Teraz, jak donosi dziennik Daily Mail, 5 Brytyjek oczekuje już dziecka dzięki zapłodnieniu jego spermą. Mężczyzna rozpoczął swoją przygodę z dawstwem spermy w 2014 roku, gdy zapłodnił swoją przyjaciółkę - lesbijkę, która pragnęła mieć dziecko ze swoją partnerką. Przez 8 lat udało mu się zostać biologicznym ojcem 46 dzieci, a niebawem ta liczba urośnie do 55.

Zobacz: Jak zminimalizować ryzyko ponownego poronienia? Lista badań, które powinnaś wykonać

Ile żyją plemniki?

Sprawdź: Ten sposób korzystania ze smartfonów obniża płodność u mężczyzn - jak bardzo?

Mężczyzna ma sporo klientów. Ogłasza się na profilach w mediach społecznościowych, gdzie można zobaczyć też jego liczne sukcesy. Co i rusz Kylie wrzuca nowe zdjęcia pozytywnych testów ciążowych albo zdrowych dzieci, które spłodził. Jego efektywność, którą cenią klienci, jak sam twierdzi ma związek z bardzo zdrowym stylem życia i sposobem odżywiania. Jak cytuje dziennik Daily Mail, mężczyzna uważa, że w Europie nie ma takich możliwości na dbanie o dietę:

Cieszę się czasem spędzanym tutaj, ale jest mi dużo trudniej znaleźć zdrowe, organiczne produkty, na których opieram swoją dietę, by utrzymać zdrową spermę.

Dowiedz się: Nieudane in vitro. Ile razy można podchodzić do zapłodnienia in vitro?

Pary, a także samotne kobiety, które korzystają z usług Amerykanina chwalą sobie nie tylko jego zdrowie i usposobienie, ale także geny, które przekazuje. W rodzinie Gordy`ch jest całe mnóstwo prawników, inżynierów i naukowców. 

Dodatkową cechą, którą zachwalają niektóre matki jego dzieci jest fakt, że Kyle jest otwarty na późniejszy kontakt ze swoimi dziećmi, a niektóre kobiety cenią sobie, że nie będą musiały w przyszłości oszukiwać swoich dzieci. 

Mężczyzna jest też otwarty na różne formy zapłodnienia. Pary korzystają najczęściej z możliwości inseminacji, ale Kyle zapładnia także poprzez tradycyjny stosunek. 

Przeczytaj też: Największy dar od kobiety dla kobiety. Te zdjęcia pokazują, że surogacja to nie tylko biznes

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza