Ed Sheeran w Polsce jest na ustach wszystkich. Mało kto wie, że ma dwie córeczki i nikt nigdy nie widział ich zdjęć

2022-08-26 10:29

Ed Sheeran występuje właśnie w Warszawie, a na jego koncerty ściągają tłumy. Piosenkarz jest jednym z artystów, którzy bardzo chronią swoją prywatność, dlatego jego życie rodzinne owiane jest tajemnicą, Wiadomo jednak, że ma dwie córeczki o bardzo nietypowych imionach, których zdjęć jednak nigdy nie ujawnił.

Ed Sheeran, który wstępuje właśnie w Polsce, ma dwie córeczki. Nikt nigdy nie widział ich zdjęć
Autor: instagram/@teddysphotos Ed Sheeran, który wstępuje właśnie w Polsce, ma dwie córeczki. Nikt nigdy nie widział ich zdjęć

Ed Sheeran to jeden z najlepszych i najbardziej znanych piosenkarzy ostatnich lat. Jego spektakularna kariera rozpoczęła się w 2005 roku, kiedy to nagrał kilka swoich pierwszych piosenek. 

Piosenkarz znany jest z tego, że nie mówi o swoim życiu prywatnym i nie ujawnia szczegółów życia rodzinnego, Stosuje nawet sprytne fortele, aby zmylić prasę i fanów śledzących każdy jego krok. Tak było gdy wrzucił do mediów społecznościowych zdjęcie z obrączką na palcu, mimo ze dopiero przygotowywał sie do ślubu.  

Te piosenki napisał Ed Sheeran

Córeczka z lockdownu

Sheeran ożenił się w 2019 roku z dziewczyną, którą poznał w liceum i z którą spotykał się od lat. Cherry również nie lubi pokazywać się w prasie, więc jej zdjęcia rzadko trafiają do mediów. Podobnie jest z dziećmi pary.

Ed Sheeran ma dwie córeczki, których narodziny również były długo ukrywane przed prasą. Obie ciąże Cherry były trzymane w tajemnicy. Pierwsza córka pary, urodziła się pod koniec sierpnia 2020 r. Świat dowiedział sie o tym tuz przed porodem, gdy Cherry trudno już było ukrywać ciążowy brzuszek, choć tajemnicy sprzyjała pandemia i lockdown.

Ed ogłosił narodziny dziewczynki na instagramie 1 września 2020 r. pokazując fotkę z robionym ręcznie kocykiem dziecięcym i skarpetkami.

„Ello! Krótki post ode mnie, ponieważ mam kilka osobistych wiadomości, którymi chciałem się z wami podzielić… W zeszłym tygodniu, z pomocą niesamowitego zespołu porodowego, Cherry urodziła naszą piękną i zdrową córkę – Lyrę Antarctica Seaborn Sheeran. Jesteśmy w niej całkowicie zakochani. Zarówno mama, jak i dziecko świetnie sobie radzą, a ja jestem w siódmym niebie. Mamy nadzieję, że w tej chwili możesz uszanować naszą prywatność. Dużo miłości i do zobaczenia, kiedy nadejdzie czas powrotu, Ed X".

Czytaj również: Jak polskie gwiazdy nazywają swoje dzieci?

Rihanna urodziła i ukrywała to w tajemnicy! Znamy płeć dziecka

Czteroosobowa rodzina

Od chwili narodzin Ed ani razu nie pokazał publicznie zdjęć dziewczynki, robi też wszystko, aby nie zostać przyłapanym przez paparazzich. Raz tylko dziennikarzom udało się sfotografować piosenkarz wynoszącego do auta fotelik z niemowlęciem.

Chociaż szczęśliwy tata nie pokazał córeczki, to jednak w jednym z wywiadów powiedział, że mała nie lubi słuchać jego nowych piosenek i „po prostu płacze”, gdy je odtwarza. Podoba jej się jednak singiel z 2017 roku „Shape of you”. „Dźwięk marimby jest ok, ale ona nie lubi niczego głośnego” – powiedział Ed.

W maju 2022 roku urodziło się drugie dziecko pary, co Ed zaanonsował identycznym niemal zdjęciem kocyka i skarpetek. Pomimo ciągłej popularności piosenkarza i tę ciążę jego żony udało ukryć przed opinią publiczną. „Chcę wam wszystkim powiedzieć, że mamy kolejną piękną córeczkę” – napisał Ed. "Oboje jesteśmy w niej tak zakochani i jesteśmy 4-osobową rodziną".

Niezwykłe imiona córeczek Eda

Córeczki Eda i Cherry otrzymały niespotykane imiona, które oczywiście przez pierwsze miesiące po narodzinach również pozostawały tajemnicą. W końcu jednak piosenkarz ujawnił, że pierwsza dziewczynka otrzymała imię Lyra Antarctica Seaborn, a druga - Jupiter Seaborn.

Starsza córka została nazwana na cześć fikcyjnej postaci z serii książek "His Dark Materials", druga została nazwana na cześć planety i starożytnego rzymskiego boga. Podobno mniej więcej w tym samym czasie, gdy poczęło się drugie dziecko pary, Jupiter, czyli Jowisz był widoczny z ziemi.

Artysta w wywiadzie wytłumaczył, dlaczego imiona córek są tak oryginalne. „Zdaję sobie sprawę, że niektórzy uważają, że to dość dziwne imię. Ale moja żona nazywa się Cherry i jest jedyną Cherry, jaką kiedykolwiek spotkałem i bardzo mi się to podoba. W mojej klasie było pełno Edów" - powiedział.  

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza