48-letnia Hilary Swank urodziła bliźniaki. Pokazała pierwsze zdjęcie: "Nie było łatwo"

2023-04-11 9:14

Marzenie Hilary Swank o zostaniu mamą właśnie się spełniło. 48-letnia aktorka urodziła bliźnięta i podzieliła się w mediach społecznościowych pierwszym wspólnym zdjęciem. Zdradziła również płeć dzieci.

Hilary Swank
Autor: Instagram/@hilaryswank Hilary Swank urodziła. Pokazała pierwsze rodzinne zdjęcie

Hilary Swank jest jedną z najpopularniejszych aktorek na całym świecie. Dwukrotna zdobywczyni słynnej statuetki Oscara pierwszą Nagrodę Akademii Filmowej otrzymała w 1999 roku jako najlepsza aktorka w filmie „Nie czas na łzy”, a kolejną w 2005 za rolę bokserki w „Za wszelką cenę”. Prywatnie jest żoną przedsiębiorcy Philipa Schneidera.

Zdawałoby się, że tak niedawno pisaliśmy, że jej ogromne marzenie się spełni, informując, że Hilary Swank jest w ciąży. Tymczasem ten dzień właśnie nadszedł. W Wielkanoc aktorka podzieliła się swoim podwójnym szczęściem na swoim koncie na Instagramie @hilaryswank.

Zobacz także: Narodziny bliźniaków: jak się do tego przygotować?

Rozwój dziecka w 1. roku życia

Hilary Swank podzieliła się swoim szczęściem

Od czasu ogłoszenia, że spodziewa się dziecka, Swank dzieliła się z fanami swoim szczęściem. Pokazała, że dba o kondycję, ćwicząc w ciąży na siłowni, a raz opublikowała nawet zdjęcie USG prezentujące prężącą się rączkę jednego z maluchów, podpisując zdjęcie „Million Dollar Baby”.

Nic jednak dziwnego. Aktorka długo czekała na to, aby zostać mamą i jak przyznała w jednym z wywiadów dla "Good Morning America":

To coś, na co długo czekałam. To prawdziwy cud i błogosławieństwo.

„To nie było łatwe”

W Niedzielę Wielkanocną Swank podzieliła się z całym światem, że urodziła bliźnięta. Na zdjęciu możemy zobaczyć aktorkę ubraną w szlafrok i spoglądającą na przepiękny widok ze swojego tarasu, trzymającą w rękach najcenniejsze skarby.

Pod postem wyznała, że urodziła chłopca i dziewczynkę.

To nie było łatwe. Ale chłopiec (i dziewczynka!) byli tego warci

– wyznała.

Do dziś post obejrzało już niemal 400 tys. osób, a komentarze posypały się lawinowo. Gratulacji nie brakuje od wiernych fanów, ale także od gwiazd świata kina.

„Wielkanocna Mama” – napisała w komentarzu Kate Hudson.

„To najbardziej niezwykła podróż w historii. Cieszę się twoim szczęściem” – wyznała Sharon Stone, która sama jest mamą trójki dzieci.

Czytaj także: Dwa razy urodziła bliźnięta, z dumą mówi o swoich rozstępach. "Noszę je jak odznakę honoru"

Myślała, że urodzi jedno dziecko, ale okazało się, że to bliźnięta. To jednak nie był koniec niespodzianek

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza