48-letnia Hilary Swank urodziła bliźniaki. Pokazała pierwsze zdjęcie: "Nie było łatwo"

2023-04-11 9:14

Marzenie Hilary Swank o zostaniu mamą właśnie się spełniło. 48-letnia aktorka urodziła bliźnięta i podzieliła się w mediach społecznościowych pierwszym wspólnym zdjęciem. Zdradziła również płeć dzieci.

Hilary Swank
Autor: Instagram/@hilaryswank Hilary Swank urodziła. Pokazała pierwsze rodzinne zdjęcie

Hilary Swank jest jedną z najpopularniejszych aktorek na całym świecie. Dwukrotna zdobywczyni słynnej statuetki Oscara pierwszą Nagrodę Akademii Filmowej otrzymała w 1999 roku jako najlepsza aktorka w filmie „Nie czas na łzy”, a kolejną w 2005 za rolę bokserki w „Za wszelką cenę”. Prywatnie jest żoną przedsiębiorcy Philipa Schneidera.

Zdawałoby się, że tak niedawno pisaliśmy, że jej ogromne marzenie się spełni, informując, że Hilary Swank jest w ciąży. Tymczasem ten dzień właśnie nadszedł. W Wielkanoc aktorka podzieliła się swoim podwójnym szczęściem na swoim koncie na Instagramie @hilaryswank.

Zobacz także: Narodziny bliźniaków: jak się do tego przygotować?

Rozwój dziecka w 1. roku życia

Hilary Swank podzieliła się swoim szczęściem

Od czasu ogłoszenia, że spodziewa się dziecka, Swank dzieliła się z fanami swoim szczęściem. Pokazała, że dba o kondycję, ćwicząc w ciąży na siłowni, a raz opublikowała nawet zdjęcie USG prezentujące prężącą się rączkę jednego z maluchów, podpisując zdjęcie „Million Dollar Baby”.

Nic jednak dziwnego. Aktorka długo czekała na to, aby zostać mamą i jak przyznała w jednym z wywiadów dla "Good Morning America":

To coś, na co długo czekałam. To prawdziwy cud i błogosławieństwo.

„To nie było łatwe”

W Niedzielę Wielkanocną Swank podzieliła się z całym światem, że urodziła bliźnięta. Na zdjęciu możemy zobaczyć aktorkę ubraną w szlafrok i spoglądającą na przepiękny widok ze swojego tarasu, trzymającą w rękach najcenniejsze skarby.

Pod postem wyznała, że urodziła chłopca i dziewczynkę.

To nie było łatwe. Ale chłopiec (i dziewczynka!) byli tego warci

– wyznała.

Do dziś post obejrzało już niemal 400 tys. osób, a komentarze posypały się lawinowo. Gratulacji nie brakuje od wiernych fanów, ale także od gwiazd świata kina.

„Wielkanocna Mama” – napisała w komentarzu Kate Hudson.

„To najbardziej niezwykła podróż w historii. Cieszę się twoim szczęściem” – wyznała Sharon Stone, która sama jest mamą trójki dzieci.

Czytaj także: Dwa razy urodziła bliźnięta, z dumą mówi o swoich rozstępach. "Noszę je jak odznakę honoru"

Myślała, że urodzi jedno dziecko, ale okazało się, że to bliźnięta. To jednak nie był koniec niespodzianek