Dwa razy urodziła bliźnięta, z dumą mówi o swoich rozstępach. "Noszę je jak odznakę honoru"

2023-02-24 12:58

June jest mamą dwóch par bliźniąt. Urodziła je w niespełna dwa lata. Po ostatnim porodzie chciała podzielić się z innymi kobietami tym, jak wygląda jej ciało i jak goi się rana po cesarskim cięciu. Przyznała, że jest dumna ze swoich rozstępów: "Noszę je jak odznakę honoru".

Mama z bliźniętami
Autor: Intagram/@stirandstyle Dwie pary bliźniąt w niecałe dwa lata. Z dumą mówi o swoich rozstępach „Noszę je jak odznakę honoru”

Ciało po porodzie nie zawsze wygląda tak, jakbyśmy tego chciały lub jak się tego spodziewamy. Niekiedy możemy czuć się niemiło zaskoczone, szczególnie że w mediach rzadko pokazuje się całą prawdę o wyglądzie ciała kobiety po urodzeniu dziecka.

Wiele celebrytek pokazuj piękne ciała w mediach społecznościowych i czasami młode kobiety wierzą, że w ich przypadku również niewiele się zmieni.

June Quan jest mamą dwóch par bliźniąt i prowadzi profil na Instagramie @stirandstyle. Po ostatnim porodzie postanowiła pokazać, jak jej ciało wygląda po urodzeniu dzieci. Zrobiła to dla innych kobiet, aby nie odczuwały presji idealnego ciała, gdy przeglądają strony w internecie.

Zobacz także: Pokazała ciało po ciąży i wylał się na nią hejt. Internautki w szoku: "Teraz boję się mieć dzieci"

Jak zgubić brzuch po ciąży?

Bliźnięta na pokładzie

June i jej mąż Dan są rodzicami dwóch par bliźniąt. Harper i Knox mają niespełna dwa latka, a Zayn i Silas przyszli na świat 18 stycznia tego roku w 37 tygodniu ciąży przez cesarskie cięcie.

Para ma ręce pełne roboty, ale kochają zajmować się swoimi maluszkami. June przyznała, że z początku Harper i Knox byli zdezorientowani i zareagowali płaczem, gdy pierwszy raz zobaczyli młodsze rodzeństwo. Na szczęście zaczęli się przyzwyczajać do nowej sytuacji, choć oczywiście zdarza się, że bywają zazdrośni.

June większość obowiązków, które wykonuje wokół młodszych dzieci, robi wraz z ich starszym rodzeństwem. Serce jej rośnie, gdy dzieci z radością chcą jej pomagać. Przynoszą pieluszki, czasami trzymają butelkę z mlekiem i upewniają się, że maluszki są dobrze owinięte, aby było im ciepło.

Ciało 5 dni po porodzie

June pokazała swoje ciało już 5 dni po porodzie. Podkreśliła, że podróż każdej kobiety w trakcie połogu jest inna. Dzięki temu jednak macierzyństwo staje się takie wyjątkowe.

Nie wstydzi się pokazać wysypki, która w tym czasie się pojawiła. Ma ją także na plecach i wyznała, że jest bardzo swędząca. Możemy też zauważyć, że pępek kobiety wciąż jest uwypuklony, a brzuch zaokrąglony i napięty.

June przyznała, że pierwsze dni po urodzeniu bliźniąt były ciężkie i rozcięcie po cesarce bardzo bolało. Z każdym dniem jest jednak coraz lepiej.

Pokazała swoje niedoskonałości, aby wesprzeć wszystkie mamy i kobiety, które dopiero urodzą. Zwróciła się do nich, żeby nie odczuwały presji, gdy przeglądają idealne ciała w internecie.

2 tygodnie po porodzie

June wyjaśniła, że drugi poród odbył się 21 miesięcy po wcześniejszej ciąży. Poprzednio też rana po cesarskim cięciu goiła się znacznie gorzej. Doszło bowiem do reakcji alergicznej na naklejaną na ranę taśmę i było to bardzo bolesne. Tym razem rana goiła się znacznie lepiej.

Po dwóch tygodniach od porodu ból stał się znacznie mniejszy. Pokazała także, jak wyglądają miejsca po założonych szwach, które w tym okresie mogły już zostać usunięte. Bardzo cieszyła się na ten dzień, bo już jej trochę dokuczało swędzenie i zaczepianie szwów o bieliznę.

3 tygodnie po porodzie

Na nagraniu, które prezentuje June 3 tygodnie po porodzie, na pierwszy rzut oka widać, że czuje się znacznie lepiej. Nacięcie po cesarskim cięciu wygląda jeszcze lepiej niż zaledwie tydzień wcześniej.

Kobieta pokazuje, jak wykonuje masaż nacięcia, żeby wyrównać warstwy i skóra była mniej napięta. Prezentuje również swój brzuch, który jest bardzo mięciutki, ale z każdym tygodniem robi się bardziej płaski.

Z dumą zaprezentowała swoje rozstępy na brzuchu. Wyjaśniła, że podczas ciąży nie było ich widać, ale teraz są dobrze widoczne. Uważa, że dzięki nim widać, przez co przeszła i po prostu je kocha.

Noszę je jak odznakę honoru” – napisała pod postem.

W swoich nagraniach wiele razy podkreśla, że ciało kobiety jest zawsze idealne dla jej dziecka.

„Twoje dziecko ma najlepszą i idealną mamę na świecie, ponieważ tą mamą jesteś Ty” – możemy przeczytać pod jednym z nagrań.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza