Justyna Mazur jest w ciąży. Popularna podcasterka nagrała wzruszający dokument

2024-01-28 12:03

Justyna Mazur-Kudelska, ceniona autorka podcastów o tematyce kryminalnej, w tym popularnego "Piąte: Nie zabijaj", udostępniła film, który zrealizował jej mąż Krzysztof. W dokumencie przedstawiono proces jej operacji bariatrycznej. W końcówce nagrania przekazano radosną nowinę.

Justyna Mazur jest w ciąży. Popularna podcasterka nagrała wzruszający dokument
Autor: @YouTube Justyna Mazur-Kudelska Justyna Mazur jest w ciąży. Popularna podcasterka nagrała wzruszający dokument

Justyna Mazur przeszła operację bariatryczną. Teraz zostanie mamą

Mazur-Kudelska, twórczyni znanych słuchowisk takich jak "Pogadajmy o życiu" czy "Pogadajmy o otyłości", od dłuższego czasu angażuje się w różnorodne projekty medialne. Oprócz podcastów zaprojektowała unikalne zeszyty "Półdekadnik" i "Uczuciownik", a także jest autorką książki "Małe końce świata".

Na platformie YouTube zyskała niemal 190 tysięcy subskrybentów. Przed zabiegiem redukcji żołądka, który miał na celu walkę z otyłością, bardzo popularna autorka zdecydowała się na sesję fotograficzną w bieliźnie, co miało być formą wyrazu wdzięczności dla własnego ciała.

Justyna Mazur w ciąży. Poinformowała o tym w filmie dokumentalnym

Na kanale Justyny Mazur-Kudelskiej na YouTube niedawno zadebiutował dokument pt. "Drugi człowiek", stworzony przez jej męża, Krzysztofa Kudelskiego. Kobieta pokazuje w nim, jak dojrzewała do swojej decyzji i jaką przeszła drogę, by wrócić do zdrowia.

Znana podcasterka skupiła się na temacie otyłości - problemie, z którym borykała się przez wiele lat. W otwarty i szczery sposób przedstawiła etapy swojego powrotu do zdrowia po przeprowadzonej operacji bariatrycznej, nie ukrywając trudnych momentów. Na koniec filmu przewija się pozytywny akcent, kończący nagranie w optymistycznym tonie.

- To już nie muszę brać tabletek? — pyta mąż. -Ty się cieszysz czy co? — ripostuje Justyna. - To jest tak, jakbyś trochę była w ciąży. Trochę jesteś w ciąży— twierdzi przyszły tata, obserwując test ciążowy.

W dalszej części filmu widzimy Justynę Mazur-Kudelską na wizycie, podczas której wykonywane jest badanie USG. Lekarz przekazuje informację, że w jej łonie rozwija się pojedynczy zarodek. Na pytanie męża Justyny, czy "zarodek posiada już ogonek?", lekarz odpowiada żartobliwie, porównując rozwijające się dziecko do "krewetki".

- Poryczałam się, niech drugi człowiek w Tobie bywa zdrów i Ty też - komentują fani TikTokerki. - Najpiękniejsze zakończenie! Bądźcie zdrowi - dodają. - Jak w filmach Marvella, warto poczekać na to, co po napisach - czytamy na profilu Justyny.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza