Michał Wiśniewski zna już płeć 6. dziecka. Zdradził, jakiego imienia na pewno nie wybierze

2022-11-10 10:29

50-letni piosenkarz i jego żona Pola właśnie spodziewają się kolejnego dziecka. Muzyk nie ukrywał, że liczy na dziewczynkę. Dziś już wiadomo, czy jego pragnienia co do płci maluszka się spełnią. Trwają też poszukiwania imienia. Wiśniewski zapytał fanów o podpowiedzi, ale zaznaczył przy tym, jakiego imienia na pewno nie nada.

Michał Wiśniewski z żoną Polą
Autor: Instagram/ @m_wisniewski1972 Pola i Michał Wiśniewscy znają już płeć swojego kolejnego dziecka.

Michał i Pola Wiśniewscy łącznie mają aż dziewięcioro dzieci - po czwórce z poprzednich związków i wspólnego synka, Falco Amadeusza. Chłopczyk ma półtora roku. Tymczasem, już na początku października małżeństwo ogłosiło, że spodziewa się kolejnego dziecka.

Żona muzyka nie kryła, że źle znosi odmienny stan i początki ciąży odbijają się na jej zdrowiu. Mimo jej trudów, para doczekała radosnego momentu, w którym rodzice mogą poznać płeć swojego malucha. Okazuje się, że rodzina Wiśniewskich powiększy się o kolejnego chłopca. 

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Dowiedz się: Co i jak jeść, by złagodzić nudności ciążowe?

Imię dla kolejnego Wiśniewskiego

Już kilka tygodni temu, para zdradziła, że gdyby ich dziecko było dziewczynką to mają gotowe imię. Córkę nazwaliby Cloè. Imię, ma być na literkę C, bo Wiśniewski, jak sam przyznał - "Ma już taki tatuaż". Co jednak teraz, skoro już wiadomo, że czekają na synka? Wybór chyba nie jest oczywisty, bo muzyk zapytał fanów o inspiracje w kwestii wyboru imienia. Na swoim Instastories zadał im pytanie:

Imię na "c", byle nie Czesław

Instagram Michała Wiśniewskiego
Autor: Instagram/ @m_wisniewski1972 Instagram Michała Wiśniewskiego

Przeczytaj też: Rodzina patchworkowa: jak ułożyć sobie relacje?

Wielka patchworkowa rodzina

Pola Wiśniewska urodziła do tej pory piątkę dzieci. Z Michałem Wiśniewskim ma półtorarocznego synka - Falco Amedeusza. Z poprzednich związków ma czwórkę starszych dzieci. Jej pierworodna córka Julia skończyła już 19 lat. Pola urodziła ją mając lat 18.

Z kolei Lider Ich Troje poza synem, którego ma z aktualnego związku, ma też syna Xaviera Michała i córkę Fabienne Martę z wokalistką - Mandaryną (Martą Wiśniewską). Ma także dwie młodsze córki Etiennette Annę i Vivienne Viennę z Anną Świątczak. 

Skoro kolejne dziecko muzyka, to chłopiec, Wiśniewski będzie miał trzy córki i trzech synów. 

Zobacz: Agnieszka Hyży szczerze o rodzinie patchworkowej. "Przeszłość będzie miała wpływ na nas i nie ma co się łudzić"

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza