Oto najbardziej spektakularne porody roku. Wideo z windy to hit

2022-12-28 16:00

W te porody aż trudno uwierzyć. Mamy rodziły w miejscach takich jak winda, samolot czy basen rekreacyjny w miejskim ośrodku sportowym. W naszym zestawieniu znajdziecie też dziecko urodzone przez własną babcię oraz bliźnięta z różnym rokiem urodzenia. Najmłodsza położna zaś ma 10 lat.

poród w windzie
Autor: YouTube screenshot Powiedzieć, że ten poród był błyskawiczny, to jakby nie powiedzieć nic.

O części z tych historii już pisałyśmy, inne nawet nas zaskoczyły, choć o porodach innych kobiet czytamy i piszemy codziennie. 

Życia czasami nie da się zaplanować. Właśnie dlatego każdej kobiecie może przydarzyć się błysykawiczny poród jak ten ze wspomnianej windy, czy też poród odebrany przez starszą, choć nadal jedynie 10-letnią córkę, o którym pisałyśmy tej jesieni. Z drugiej strony, czasami udaje się wszystko tak dokładnie ustalić, że babcia jest surogatką dla własnego wnuka. Ta historia wyjątkowo was rozczuliła. Podobnie jak niezwykły zbieg okoliczności przez który dwoje bliźniąt urodziło się w różnych latach

Te historie są tak nieprawdopodobne, że aż trudno w nie uwierzyć. I pewnie gdyby nie zdjęcia i filmy z kamer przymysłowych, a także relacje samych rodziców, włożyłybyśmy je między bajki. Zobaczcie w naszej galerii resztę wyjątkowych narodzin, jakie miały miejsce w kończącym się roku. 

5 najbardziej niezwykłych porodów 2022 roku

Torba do porodu. Co spakować?