56-latka urodzi dziecko własnego syna. "Jestem wdzięczny za to, że mam taką kochającą mamę"

2022-09-26 13:39

Ta babcia została surogatką dla własnego syna i synowej. 56-latka urodzi swoją wnuczkę już w listopadzie. To wyczyn nie tylko ze względu na wiek. Kobieta urodziła już dotąd piątkę, własnych dzieci. Cała rodzina jest jej ogromnie wdzięczna i twierdzi, że ich relacja to błogosławieństwo. Jak doszło do tak nietuzinkowej sytuacji?

Kobieta urodzi dziecko własnego syna i synowej.
Autor: Instagram/ @cambriairene Kobieta urodzi dziecko własnego syna i synowej.

„Chcę, żebyś wiedziała, byłabym skłonna nosić twoje dziecko…” - usłyszała od własnej teściowej 30 -letnia Cambria Hauck, która urodziła już czwórkę dzieci. W ostatniej, bliźniaczej ciąży, nastąpiły jednak komplikacje, w wyniku których, kobieta nie może mieć więcej dzieci. 

Ta sytuacja była dla kobiety i jej męża Jeff`a trudna, bo ich marzeniem od zawsze była piątka dzieci. Wtedy, niespodziewanie z pomocą przyszła mama mężczyzny. 

"Powiedziała, że ​​jest raczej pewna, że ​​to w ogóle nie jest możliwe ze względu na jej wiek, ale gdyby się dało, to by to zrobiła… jeśli byśmy tego chcieli." - Cambria z rozczuleniem przytacza słowa swojej teściowej w poście na Instagramie. 

To wyjątkowy przypadek, bo choć dotychczas, zdarzały się już przypadki babć surogatek, to były one matkami matek, a nie ojców. Tu widać jednak niezwykłą, rodzinną relację. 

Gadaj Zdrów, odc. 1 In-vitro

Zobacz: Największy dar od kobiety dla kobiety. Te zdjęcia pokazują, że surogacja to nie tylko biznes

Młode małżeństwo korzystało wcześniej z metody in-vitro i miało zamrożonych siedem embrionów. Ani Cambria, ani jej mąż Jeff, nie spodziewali się jednak, że wykorzystają je w taki sposób. 

Mama Jeffa, moja kochana Nancy Hauck, jest naszym aniołem! Jestem za nią ogromnie wdzięczna. Dała życie mojemu niesamowitemu mężowi, Jeffowi, a teraz nosi naszą córeczkę. Moje serce jest przepełnione tak wielką wdzięcznością, miłością, radością, pokojem, podekscytowaniem, wiarą i niedowierzaniem! Nancy zawsze była dla mnie źródłem kobiecej mocy. - tak relację z teściową - surogatką opisuje przyszła mama.

Mąż Nancy, Jason, bardzo wspierał ją w tej decyzji. Zgodnie z planami, w listopadzie, gdy jego żona urodzi jego wnuczkę, także będzie przy porodzie. Póki co babcia-surogatka czuje się bardzo dobrze. 

– Ciąża jest bardzo podobna do tej, kiedy miałam w brzuchu syna, ale miałam trochę większe mdłości. Czuję się bardzo silna. Malutka przyjdzie na świat 5 listopada poprzez cesarskie cięcie. To będzie rodzinny poród, zgodnie z planem obecni będą Jeff, Cambria i Jason. - opowiada 56-latka w wywiadzie dla Daily Mail. 

Przeczytaj też: Tęskniła za byciem w ciąży, ale nie chciała więcej dzieci. Postanowiła pomóc nieznajomej parze

Rodzina Hauck`ów już jest duża. Jeff ma czwórkę rodzeństwa, a sam jest już tatą czwórki dzieci.

– Możliwość zostania tatą kolejnej pięknej córeczki to największy dar i błogosławieństwo, jakie mogłem otrzymać. Jestem wdzięczny za to, że mam taką kochającą mamę – dodał syn Nancy.