"Najbardziej wkurzony noworodek świata" jest już uroczą 3-latką. Jak wygląda dziś?

2023-04-05 16:14

Historia tej dziewczynki to doskonały przykład na to, jak jedno zdjęcie może stworzyć gwiazdę internetu. Mała Isabela zasłynęła już w pierwszych dniach od narodzin, jako "najbardziej wkurzone dziecko świata". Wszystko za sprawą wyrazu jej małej twarzyczki tuż po wykonaniu przez lekarzy cesarskiego cięcia u jej mamy. Dziś 3-latka jest przeurocza, ale srogie minki wciąż ma we krwi...

noworodek tuż po cesarskim cięciu
Autor: Instagram/ @Rodrigo Kunstmann Ta dziewczynka zasłynęła jako "najbardziej wkurzony noworodek świata".

Isabela Pereira de Jesus urodziła się w Rio de Janeiro, 13 lutego 2020 roku poprzez cesarskie cięcie. Podczas jej narodzin, na sali w szpitalu obecny był fotograf Rodrigo Kunstmann. To on uchwycił na zdjęciu niebywałą minę Isabeli w pierwszych sekundach na świecie. Maleńka dziewczynka patrzyła na lekarzy jakby z wyrzutem, miała zmarszczone czoło i zabawnie poważną minę. 

Właśnie to zdjęcie zrobiło z niej bohaterkę wielu artykułów i memów. W tym roku "najbardziej wkurzony noworodek świata" skończył 3 lata. Isabela ewidentnie wyrasta na małą kobietkę o wielu twarzach. Potrafi być promienna i urocza, ale są też fotografie, na których do złudzenia przypomina siebie z dnia narodzin. 

Przeczytaj też: Czy zdjęcie USG 3D jest wiarygodne? Oto zdjęcia, które to potwierdzają

M jak mama: Co powinno umieć 3-letnie dziecko?

Sprawdź: Oto, co widzi ojciec dziecka przy porodzie. Te zdjęcia szokują, nawet jeśli rodziłaś już naturalnie

Zdjęcie Rodriga, na którym niezwykłą "modelką" była mała Isabela zyskało taką popularność, że rodzina dziewczynki spotkała się z fotografem ponownie, by zrobić sobie wspólne zdjęcie. Kunstmann stworzył na Instagramie zabawne zestawienie tych dwóch fotografii. Widać na nim, że buntownicza część charakteru nadal drzemie w dziewczynce.

Na co dzień jest jednak pogodną, pełną uroku dziewczynką. Na zdjęciach z ostatnich urodzin, gdzie Isabela przebrana jest za księżniczkę z filmu Vaiana, mała gwiazda internetu promienieje i nikt nie domyśliłby się, że to ona jest "najbardziej niezadowolonym noworodkiem świata". 

Isabeli i jej rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego z okazji 3. urodzin! 

Zobacz też: Czerwone i oblepione mazią. Świeżorodki nie wyglądają piękne, pokazują jednak cud narodzin [ZDJĘCIA]

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza