Nie zdążyli powiedzieć rodzinie o ciąży. Wstrząsająca śmierć młodego małżeństwa

2023-12-29 13:50

Młode małżeństwo nie mogło doczekać się świąt w rodzinnym gronie. Najbliższych zamierzali właśnie poinformować o tym, że kobieta jest w ciąży. Para oczekiwała na narodziny chłopca.

Nie zdążyli powiedzieć rodzinie o ciąży. Wstrząsająca śmierć młodego małżeństwa
Autor: Getty images/IG@_chloestott Nie zdążyli powiedzieć rodzinie o ciąży. Wstrząsająca śmierć młodego małżeństwa

Radość z powodu ciąży została brutalnie przerwana. Młode małżeństwo nie zdążyło poinformować najbliższych o tym, że ich rodzina się powiększy. Do tragedii doszło tuż przed świętami, 20 grudnia w mieście Wickenburg w Arizonie. Młodzi małżonkowie zginęli w wyniku wypadku. Ich auto zderzyło się z ciężarówką.

Czytaj też: Na ich auto spadł samolot, zginęło dziecko. Ojciec: "Nie udało mi się jej uratować"

Spis treści

  1. Kobieta była w 10. tygodniu ciąży
  2. W 2024 roku mieli powitać na świecie syna
Jak zaplanować płeć dziecka?

Kobieta była w 10. tygodniu ciąży

Małżeństwo z amerykańskiego stanu Utah zmierzało do Arizony, gdzie mieszkają ich bliscy. Do wypadku doszło w miejscowości Wickenburg w hrabstwie Maricopa. Auto, którym podróżowali małżonkowie, zderzyło się z ciężarówką. Kobieta była w 10. tygodniu ciąży. Chloe Stott siedziała na siedzeniu pasażera. Zginęła na miejscu.

Jej mąż Parker przeżył wypadek i w stanie krytycznym trafił do szpitala, gdzie przeszedł kilka operacji, w tym zabieg amputacji nogi. Niestety jego obrażenia były zbyt rozległe. 24-letni mężczyzna zmarł po kilku dniach.

Pod ostatnią sesją małżonków na Instagramie pojawiają się wpisy, w których wszyscy ci, którzy znali parę, wciąż nie wierzą w tragedię, jaka miała miejsce. Wspominają o ciąży Chloe dodając, jak bardzo cieszyła się na wieść o tym, że będzie mamą.

Informację o tym, że kobieta była w ciąży potwierdziła także miejscowa policja w rozmowie z KUTV.

Znajomi pary założyli zbiórkę, która ma pomóc w sfinansowaniu pogrzebu.

"Wiemy, że są teraz w lepszym miejscu i że są tam razem. Wiemy też, że będą nad nami czuwać i wspierać nas wszystkich, dopóki nie spotkamy się z nimi ponownie" - możemy przeczytać w opisie zbiórki.

W 2024 roku mieli powitać na świecie syna

Z informacji podawanych w mediach społecznościowych wynika, że kobieta spodziewała się chłopca. To dość wczesna informacja, ponieważ zwykle płeć dziecka poznaje się dopiero podczas badania usg najwcześniej w 15. tygodniu ciąży.

Chloe i Parker pobrali się cztery lata temu. Kobieta w 2015 roku pożegnała ojca, który zmarł na raka. Ona i jej mąż byli bardzo zżyci ze swoją rodziną.

Para prowadziła nieduży salon kosmetyczny. Chloe Stott była aktywna w mediach społecznościowych, a jej klientkami były także znane w sieci influencerki.

"Najstarsza, najmądrzejsza dusza w wieku zaledwie 24 lat. Zawsze podziwiałem twoją wnikliwość i poziom empatii. Uwielbiałam słuchać, jak bardzo kochasz Parkera. Jak wyjątkowi są dla ciebie siostrzenice i siostrzeńcy. Zawsze byłaś najwspanialszą mamą, dbając o nas wszystkich w swój szczególny sposób" - napisała znajoma pary pod zdjęciem małżeństwa.

Źródło: TVN24.pl

Czytaj też: Ojciec chciał przestawić samochód. Nie widział, że za nim jest niemowlę

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza