Nie zobaczysz dziś nic śmieszniejszego. Bobasy z brwiami podbijają TikToka

2022-03-18 13:36

Niemowlaki z brwiami jak po laminacji? Tak humory poprawiają sobie mamy z TikToka. Dorysowują brwi swoim bąbelkom i prankują ojców wracających z pracy. Te mniej odważne używają specjalnych filtrów z brwiami i nagrywają swoje dzieci, których ekspresyjna mimika w połączeniu z nałożonymi przez apkę kreskami wygląda przekomicznie.

Tiktok mamy
Autor: Getty Images/ Tiktok/ @kiers10a/ @chandlermarieking/ @missmoxoxo Życie z maluchem potrawi być mega zabawne.

Mody na TikToku potrafią szokować. Trend z oblewaniem dzieci wodą oburzył niejednego psychologa - i nic dziwnego. Dorośli śmiali się z wyjątkowo żenujących zachowań, zwłaszcza, że straszyli w ten sposób własne dzieci.

Zobacz też: Nowa niebezpieczna zabawa na Tik Toku. Rodzice okrutnie żartują ze swoich dzieci

Nowy trend z TikToka jest jednak rzeczywiście zabawny i co ważniejsze, nie wyrządza dzieciom krzywdy. Wprost przeciwnie. Zarażone śmiechem rodziców maluchy, same rechoczą i przez to wyglądają jeszcze zabawniej.

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39

Zaczęło się od mamy, która sprankowała swojego męża. Tata dziecka wrócił z pracy, z poważną miną, jednak gdy zobaczył swoją córkę siedzącą w krzesełku niemowlęcym i zajadającą bułkę, energicznie poruszając przy tym brwiami, dosłownie pękł ze śmiechu.

Przeczytaj też: Najdziwniejsze imiona nadawane dzieciom 

Nie trzeba było długo czekać by inne mamy podchwyciły zabawę. Jedne rzeczywiście dorysowują maluszkom brwi, inne tylko sprawdzają, jak wyglądałyby z takim make-upem, używając nakładek do filmów i aplikacji z filtrami. Efekty są przezabawne. Wybrałyśmy dla was te najśmieszniejsze filmy. Zobaczcie same!

Przeczytaj też: Specustawa znosi limity w żłobkach. Rodzice zaniepokojeni

Popularna witamina D3 wycofana z aptek. Sprawdź, czy masz ją w swojej apteczce