Od ponad 14 lat prawie cały czas jest w ciąży, właśnie spodziewa się 17. dziecka. "Czuję się pobłogosławiona"

2022-09-06 11:21

Patty Hernandez ma już szesnastkę dzieci i oczekuje właśnie 17. potomka. Wszystkie mają imiona zaczynające się na literę C. „Jestem w ciąży od 14 lat, czuję się tym pobłogosławiona. Jestem szczęśliwa i podekscytowana, że będę mieć kolejne dziecko” - przyznała kobieta.

Od ponad 14 lat jest prawie cały czas w ciąży – 40-latka z USA spodziewa się 17. dziecka
Autor: Getty images/screen twitter@TIMES NOW Od ponad 14 lat jest prawie cały czas w ciąży – 40-latka z USA spodziewa się 17. dziecka

Patty Hernandez z USA ma 40 lat i obecnie oczekuje przyjścia na świat swojego 17. dziecka. Malec urodzi się zaledwie rok po poprzednim maluszku.

Jak Patty sama przyznała, od 14 lat niemal cały czas jest w ciąży. Ma już 16 dzieci, jest w 13. tygodniu ciąży z kolejnym i nie zamierza poprzestać na tej liczbie. Ma nadzieję, że będzie w stanie urodzić 20 dzieci, ale wszystko jest w „rękach Boga”.

Kobieta zdradziła mediom, że bardzo chciałaby urodzić teraz chłopca, ponieważ jak dotąd wśród dzieci w ich domu jest przewaga dziewczynek.

C jak Carlos

Wszystkie dzieci Patty i jej męża Carlosa mają imiona zaczynające się na literę C - na cześć taty.

Najstarszym dzieckiem małżonków jest 14-letni Carlos Jr, potem na świat przychodzili Christopher - 13 lat, Carla - 11, Caitlyn - 11, Cristian i Celeste - 10-letnie bliźnięta, Cristina - 9, 7-letni Calvin i Catherine, Caleb - 5, Caroline - 5, Camilla - 4, Caroll - 4, Charlotte - 3, Crystal - 2 i roczny Clayton. "Myślimy o nazwaniu dziecka Carter -  jeśli to chłopiec lub Clair - jeśli to dziewczynka” - powiedziała mediom szczęśliwa mama.

Czytaj również: Od zbierania puszek do sporego majątku i 16 dzieci. O tej rodzinie zrobiło się głośno

Chciała 16, ale skończy na dwunastu. Ta kobieta ma nerwicę, która "każe" jej rodzić dzieci

Autobusem do szkoły

Patty odwozi dzieci do szkoły gigantyczną 20-osobową furgonetką i wydaje (po przeliczeniu) około 4 tys. zł. tygodniowo na jedzenie dla licznej rodziny. Mąż Patty, Carlos jest właścicielem firmy sprzątającej i w ten sposób zarabia na życie.

Para ma wielki dom z pięcioma sypialniami, w którym znajdują się piętrowe łóżka dla starszych dzieci i pojedyncze dla młodszych oraz kilka łóżeczek niemowlęcych.

W Łodzi urodziły się trojaczki.