Pepco wycofuje niebezpieczny produkt. Zwrot pieniędzy bez paragonu

2023-10-11 12:40

Sieć sklepów Pepco poinformowała o wycofaniu ze sprzedaży artykułu dla niemowląt. Może on bowiem stwarzać niebezpieczeństwo dla najmłodszych. Właściciele sklepów zaapelowali do klientów o zwrot wadliwego produktu. Kupujący mogą odzyskać pieniądze za zakup, nawet jeśli nie mają paragonu.

Pepco wycofuje niebezpieczny produkt. Zwrot pieniędzy bez paragonu
Autor: PEPCO Pepco wycofuje niebezpieczny produkt. Zwrot pieniędzy bez paragonu

Przed kilkoma tygodniami informowałyśmy o wycofaniu z Pepco dwóch zabawek z działu "Niemowlę" i "Dziecko". Tym razem na oficjalnej stronie sieci ukazała się informacja o wycofanym ubranku. Chodzi o śpioszki niemowlęce z konkretnej serii.

Jeśli macie te śpioszki w domu, od razu przestańcie z nich korzystać i zanieście je do najbliższego sklepu sieci Pepco. Sieć podjęła decyzję o wycofaniu produktu w związku z niewielkimi elementami, które mogą zagrażać bezpieczeństwu najmłodszych dzieci. 

M jak mama - Jak przygotować niemowlę do zmiany czasu?

Pepco - wycofanie ubranka dla niemowląt

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie marki, wycofanie dotyczy produktu opisanego, jako "PLU 343256 Kombinezon niemowlęcy dziewczęcy Turtledove". Jak ostrzega marka, ubranko może zagrażać dziecku zadławieniem, ze względu na ryzyko oderwania się niewielkich elementów. 

"W wyniku przeprowadzonych badań stwierdzono, że produkt, przedstawiony powyżej, jest niezgodny z wymaganiami europejskiej normy EN 71-1+A1:2019. Produkt stwarza ryzyko udławienia ze względu na możliwość oderwania się małych części" - informuje Pepco.

Pepco - zwrot bez paragonu

Sieć Pepco apeluje o jak najszybsze zwrócenie produktu, a przede wszystkim zaprzestanie używania go. Dokonanie zwrotu jest możliwe w każdym sklepie marki. Pieniądze zostaną klientom oddane bez konieczności okazania paragonu. 

"Prosimy o zwrot wspomnianego produktu oraz odbiór pełnej kwoty za jego zakup. Zwrotu można dokonać w dowolnym sklepie Pepco. Paragon nie jest wymagany" - czytamy na stronie sieci.

Przypomnijmy - poprzednio wycofane produkty to grzechotka dla niemowląt w kształcie krówki oraz zestaw do farbowania włosów i robienia tatuaży dla dziewczynek. 

Pepco wycofane śpioszki
Autor: Pepco.pl Pepco wycofane śpioszki
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza