Pola Wiśniewska pokazała twarz szóstego dziecka. Podobny do sławnego taty?

2023-03-30 9:48

Od czasu, gdy Michał i Pola Wiśniewscy poinformowali, że spodziewają się kolejnego dziecka, minęło już kilka miesięcy. Wesołą nowinę para ogłosiła w październiku zeszłego roku. Teraz żona muzyka jest już na końcówce ciąży. Ostatnio pokazała, jak wyglądać będzie jej kolejna pociecha.

Pola Wiśniewska
Autor: Instagram/ @wisnewska_pola Pola Wiśniewska już wie, jak będzie wyglądało jej szóste dziecko.

Pola Wiśniewska jest już w 3. trymestrze ciąży. Niebawem urodzi swoje szóste dziecko. Będzie to też drugie, którego ojcem jest lider zespołu "Ich troje". Pierwszy syn pary, Falco Amadeusz ma już 2 lata. Teraz Wiśniewscy spodziewają się kolejnego chłopca. 

Ostatnio przyszła mama opublikowała serię zdjęć, które podpisała krótko - "marzec". Na jednym z nich pokazała zdjęcie z USG 3D

Dowiedz się: Czy zdjęcie USG 3D jest wiarygodne? Oto zdjęcia, które to potwierdzają

Michał Wiśniewski zdradza dlaczego warto się żenić i co przegapił w życiu najmłodszego synka!

Przeczytaj też: Żona Michała Wiśniewskiego opowiada o szóstej ciąży: "dobrze nie jest". Co się dzieje z jej zdrowiem?

O płci kolejnego dziecka Wiśniewscy poinformowali już w listopadzie 2022. Muzyk pisał wtedy na swoim Instagramie: "Miała być córeczka tatusia, a będzie kolejny synek mamusi".

Zdjęcie z USG, które Pola Wiśniewska wstawiła na swój Instagram, jest bardzo wyraźne. Widać na nim rysy twarzy maluszka. Patrząc na nie nie można się oprzeć wrażeniu, że chłopczyk będzie bardzo podobny do swojego o 2 lata starszego braciszka. Fani znanej mamy są podobnego zdania:

- Dzidziuś ma nosek jak Falco - napisała jedna z internautek.

- Cudownie, że rodzina jest dla Was tak ogromnym szczęściem - zachwyciła się inna fanka. 

Nie wiadomo jeszcze jaki jest termin porodu Poli. Fani zastanawiają się, czy chłopczyk będzie bardziej prezentem od "Zajączka", czy na Dzień Matki. 

Wiśniewscy stworzyli ogromną, patchworkową rodzinę. Wspólnie będą mieli dziesięcioro dzieci. Oprócz jeszcze nienarodzonego synka i wspólnego - Falco Amadeusza, lider Ich Troje ma też syna Xaviera Michała (20 lat) i córkę Fabienne Martę (19 lat) z wokalistką - Mandaryną (Martą Wiśniewską). Ma także dwie młodsze córki Etiennette Annę (16 lat) i Vivienne Viennę (14 lat) z Anną Świątczak. Pola Wiśniewska z kolei z poprzednich związków ma jeszcze czwórkę starszych dzieci. Jej pierworodna córka Julia skończyła już 19 lat. 

Sprawdź: Na początku wszyscy jesteśmy kobietami. Co więc decyduje o tym, że rodzi się chłopiec lub dziewczynka?

USG 3D Poli Wiśniewskiej
Autor: Instagram/ @wisnewska_pola USG 3D Poli Wiśniewskiej