Ogromny ból i niewyobrażalne szczęście w jednym. Oto najpiękniejsze fotografie porodowe 2022

2022-08-12 10:30

Nie da się chyba być bliżej rodzącej i noworodka i widzieć więcej, niż pokazuje fotografia porodowa. Chyba, że jest się lekarzem lub położną... Dla kobiet, które już są mamami, te zdjęcia będą jak podróż w czasie do własnych porodów. Dla tych, przed którymi wciąż jest jeszcze pierwszy poród - będą idealnym studium wiedzy na temat tego wyjątkowego dnia. Te fotografie mówią same za siebie.

Najpiękniejsze fotografie porodowe 2022
Autor: Instagram/ @birthphotogs Najpiękniejsze fotografie porodowe 2022

Tak naprawdę wyglądają porody, a emocje, które widać na tych zdjęciach mówią więcej niż nieskończona ilość słów. Te fotografie pokazują wszystkie uczucia i emocje, które towarzyszą narodzinom. Ból i strach, ale też ulgę i szczęście. Pewnie za tą autentyczność, rodzice na całym świecie, coraz liczniej doceniają pamiątkę, jaką jest fotografia porodowa i decydują się na swego rodzaju reportaże z tego niesamowitego dnia. 

Zdjęcia porodowe, to gałąź fotografii, która doczekała się specjalnych nagród przyznawanych dla najbardziej uzdolnionych artystów. Międzynarodowe Stowarzyszenie Fotografów Porodowych od 10 lat przyznaje nagrody w różnych kategoriach, takich jak "poród", "rozwiązanie", "zdjęcia poporodowe", "detale porodowe" i "pierwsze 48 h".

Zobacz też: Piękne, ale szokujące. Tak wygląda poród naturalny na prawdziwych zdjęciach z instagrama

Zobaczcie najpiękniejsze zdaniem ekspertów, fotografie porodowe 2022 w naszej galerii. 

Jak sobie radzić z nietrzymaniem moczu po porodzie? M jak mama
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza