Piękne, ale szokujące. Tak wygląda poród naturalny na prawdziwych zdjęciach z instagrama

2022-12-27 16:02

Pierwszy poród dopiero przed tobą? Oto zdjęcia porodów naturalnych. Zobacz, jak wyglądają rodzące kobiety i noworodki opuszczające kanał rodny. Te piękne zdjęcia zasługują na nagrody!

Piękne, ale szokujące
Autor: screen/instagram@sara.fotografia Tak wygląda poród naturalny na prawdziwych zdjęciach z instagrama

Spis treści

  1. Jak wygląda poród naturalny?
  2. Fotograf na sali porodowej
  3. Poród siłami natury -ZDJĘCIA

Jak wygląda poród naturalny?

Czy poród naturalny powinien być uwieczniany na zdjęciach? Czy poród rodzinny, który ma coraz więcej zwolenników, straci popularność, kiedy panowie zobaczą prawdziwe zdjęcia porodu? Mamy wielką nadzieję, że ci, którzy wciąż się wahają, tym bardziej zapragną znaleźć się na sali porodowej przy rodzącej partnerce. Zdjęcia porodów naturalnych, które za chwilę zobaczysz, pokazują prawdę, obok której trudno przejść obojętnie.

Bo choć twarze rodzących wyrażają ból, to nie on dominuje na fotografiach. Nic dziwnego, że niektóre z prezentowanych w galerii zdjęć otrzymały wysokie miejsca w prestiżowych konkursach fotograficznych.

Zobacz także: Wspomnienia z porodu: 4 historie naszych czytelniczek

Jak przetrwać pierwszą fazę porodu?

Fotograf na sali porodowej

Słysząc o tym, że coraz więcej kobiet decyduje się na to, by na sali porodowej obecny był fotograf, być może nie możesz oprzeć się wrażeniu, że jest to przekroczenie pewnej granicy intymności i ty nigdy nie zgodziłabyś się na to, by ktoś robił zdjęcia twojego krocza.

Zapewne zdziwi cię zatem fakt, że nieliczne (ale jednak) kobiety zdecydowały się pójść o krok dalej i swój poród relacjonować w internecie. Na nagranie filmu i transmisję na żywo zdecydowała się m.in. Jessica Hood z Australii.

Zobacz także: 5 pozycji, które ułatwią ci poród

Jednak w trakcie porodu doszło do komplikacji, a widok krwi nie był tym, czym blogerka chciała uraczyć tysiące obserwujących ją fanów. Ostatecznie zdecydowała się przerwać transmisję. Ciekawi widoku jej czwartego dziecka mogli obejrzeć je za to tuż po tym, gdy pojawiło się na świecie.  Zobacz poniżej jak to wyglądało:

Poród siłami natury -ZDJĘCIA

Nie wiesz, co cię czeka na sali porodowej? A może poród masz już za sobą i wspominasz go jako niesamowite na wielu płaszczyznach wydarzenie?

Zobacz poniżej GALERIĘ niesamowitych zdjęć obrazujących poród naturalny.

UWAGA! Zdjęcia przedstawiają naturalny poród i nagość, mogą wywołać dyskomfort oglądającego.

ZOBACZ: Cesarskie cięcie - jak naprawdę wygląda cesarka? ZDJĘCIA z sali operacyjnej >

Sonda
W jaki sposób odbywał się twój poród?