Jak wygląda poród naturalny? Zdjęcia, które pokazują prawdę

2021-07-28 8:53
Jak wygląda poród naturalny? Zdjęcia
Autor: Getty images Jak wygląda poród naturalny? Zdjęcia

Pierwszy poród dopiero przed tobą? Oto zdjęcia porodów naturalnych. Zobacz, jak wyglądają rodzące kobiety i noworodki opuszczające kanał rodny. Te piękne zdjęcia zasługują na nagrody!

Spis treści

  1. Jak wygląda poród naturalny?
  2. Fotograf na sali porodowej
  3. Galeria niesamowitych zdjęć obrazujących poród naturalny:

Jak wygląda poród naturalny?

Czy poród naturalny powinien być uwieczniany na zdjęciach? Czy poród rodzinny, który ma coraz więcej zwolenników, straci popularność, kiedy panowie zobaczą prawdziwe zdjęcia porodu? Mamy wielką nadzieję, że ci, którzy wciąż się wahają, tym bardziej zapragną znaleźć się na sali porodowej przy rodzącej partnerce. Zdjęcia porodów naturalnych, które za chwilę zobaczysz, pokazują prawdę, obok której trudno przejść obojętnie.

Bo choć twarze rodzących wyrażają ból, to nie on dominuje na fotografiach. Nic dziwnego, że niektóre z prezentowanych w galerii zdjęć otrzymały wysokie miejsca w prestiżowych konkursach fotograficznych.

Zobacz także: Wspomnienia z porodu: 4 historie naszych czytelniczek

Jak przetrwać pierwszą fazę porodu?

Fotograf na sali porodowej

Nie wiesz, co cię czeka na sali porodowej? A może poród masz już za sobą i wspominasz go jako niesamowite na wielu płaszczyznach wydarzenie?

Słysząc o tym, że coraz więcej kobiet decyduje się na to, by na sali porodowej obecny był fotograf, być może nie możesz oprzeć się wrażeniu, że jest to przekroczenie pewnej granicy intymności i ty nigdy nie zgodziłabyś się na to, by ktoś robił zdjęcia twojego krocza.

Zapewne zdziwi cię zatem fakt, że nieliczne (ale jednak) kobiety zdecydowały się pójść o krok dalej i swój poród relacjonować w internecie. Na nagranie filmu i transmisję na żywo zdecydowała się m.in. Jessica Hood z Australii.

Jednak w trakcie porodu doszło do komplikacji, a widok krwi nie był tym, czym blogerka chciała uraczyć tysiące obserwujących ją fanów. Ostatecznie zdecydowała się przerwać transmisję. Ciekawi widoku jej czwartego dziecka mogli obejrzeć je za to tuż po tym, gdy pojawiło się na świecie.

Zobacz także: 5 pozycji, które ułatwią ci poród

Galeria niesamowitych zdjęć obrazujących poród naturalny:

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza