Rafał Maślak utknął z żoną w Grecji. "Całe szczęście, że byliśmy bez dzieci"

2023-07-25 11:22

W całej Grecji panują niemiłosierne upały. Płonie wyspa Rodos, a internet pełen jest doniesień o losach polskich turystów przebywających w tym słonecznym kraju. Jakiś czas temu Rafał Maślak wraz z żoną wybrał się na wakacje na Kretę. Po tym, jak ich lot powrotny został odwołany, gwiazdor mówi, jak ciężko byłoby dzieciom w takiej sytuacji.

Rafał i Kamila Maślak
Autor: Instagram/ @rafalmaslak Rafał Maślak wraz z żoną utknął w Grecji.

Fala wyjątkowo wysokich temperatur w połączeniu z silnymi wiatrami sprawiają, że pożary w Grecji rozprzestrzeniają się wyjątkowo szybko. Póki co, w najgorszej sytuacji są wyspy Rodos i Korfu. Upały i panika doskwierają jednak turystom także w pozostałych częściach kraju. 

W takiej sytuacji znalazł się Rafał Maślak, którego lot do Polski został odwołany, przez co jego wakacje bez dzieci musiały zostać przedłużone w bardzo nieprzyjemnych okolicznościach. 

Dowiedz się: Rafał Maślak poddał się operacji dla dzieci. "Ból, kilkumiesięczna rehabilitacja przede mną"

Wakacyjne kierunki z Bydgoszczy! Turcja, Grecja, Paryż, all inclusive. Znamy ceny!

Przeczytaj: Wyjeżdzasz bez dziecka i martwisz się, jak to zniesie? Podpowiadamy, jak przygotować malucha do rozłąki

"Dobrze, że byliśmy bez dzieci"

Choć utknięcie w Grecji Rafała i Kamili Maślaków nie było spowodowane pożarami, a usterką samolotu, to niemiłosierne upały wprowadzały element paniki. Jak relacjonował model na swoim Instagramie, byli trzymani przez 2 godziny w rozgrzanym samolocie, a załoga nie wydawała nawet wody, w obawie, że jej nie starczy dla wszystkich i dojdzie do "nerwowych sytuacji".

W efekcie małżeństwo musiało szukać lotu zastępczego i noclegu na następny dzień. 

- Całe szczęście, że byliśmy bez dzieci, bo nie wyobrażam sobie siedzenie z nimi w rozgrzanym samolocie przez dwie godziny i później szukania noclegu - relacjonował Maślak na swoim Instagramie. 

Upały większe niż w tropikach...

Kretę, na której przebywał gwiazdor wraz z żoną póki co omijają pożary, ale jak przyznał Maślak w rozmowie z dziennikiem "Fakt", nie dziwi go, że Grecja jest pogrążona w żywiole.

- Wiem, że na wyspie obok te pożary szalały i wcale mnie nie dziwi, że ogień tak szybko się rozprzestrzenia. W Grecji panują obecnie nieludzkie upały. Nigdy wcześniej nie doświadczyłem tak wysokiej temperatury, a byliśmy wcześniej w Meksyku, czy Indonezji. Nie ma ani jednej chmury na niebie, do tego wiatr i naprawdę w tym momencie wystarczy iskra, żeby doszło do pożaru.

Małżeństwo mimo trudności dotarło do Polski, gdzie pod opieką dziadków zostały ich dzieci. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza