Rodzice naprawdę jej za to płacą. Niewiarygodne, że taki zawód istnieje

2023-07-20 15:17

Collen wymyśliła pomysł na biznes, który naprawdę jej się opłaca. Cena za jedną konsultację zaskakuje. Niewiarygodne jednak jest to, że rodzice naprawdę za to płacą.

Niemowlę
Autor: Getti Images/TikTok/Screen/@namingbebe Rodzice naprawdę jej za to płacą. Niewiarygodne, że taki zawód istnieje

Collen Slagen już od najmłodszych lat uwielbiała nadawać imiona dzieciom. Wymyślała fałszywe rodziny, a ulubione imiona zapisywała w swoim dzienniku. Z biegiem lat pomyślała, że może to być dobry pomysł na biznes.

Na swoim profilu na TikToku @namingbebe 33-letnia mama dwójki dzieci rozkręciła bardzo dochodowy interes.

Zobacz także: Najrzadsze imiona dla dziewczynek w 2022 roku. Wiele z nich wybrano tylko 2 razy

Czy dziecko musi mieć drugie imię?

Wybór imienia dla dziecka

Wybór imienia dla dziecka nie zawsze jest prosty. Często chcemy, żeby ładnie brzmiało, było łatwe do zdrobnienia i po prostu ładne. Niekiedy interesuje nas oryginalne, a innym razem bardziej tradycyjne, krótkie albo rzadko spotykane imię.

Często się zdarza, że decydujemy się na imię po dziadkach lub najbliższych, którzy byli dla nas ważni. Omijamy za to te, które kojarzą nam się z osobami przez nas nielubianymi.

Kto jednak przypuszczałby, żeby zlecić wybór imienia dla dziecka konsultantce? Collen rozkręciła z tego niezły biznes. Ludzie zgłaszają się, aby to ona wybrała dla nich imię dla ich dziecka.

"Zainteresowanie było znacznie większe, niż się spodziewałam"

Collen przyznała w rozmowie z insider.com, że nie od razu przypuszczała, że zainteresowanie będzie tak duże. Pierwsze kroki stawiała w grupie na Facebooku, oferując swoje usługi przy wyborze imienia dla dziecka. Z czasem przeniosła konsultacje na TikToka.

- Zainteresowanie było znacznie większe, niż się spodziewałam, a potem po prostu biznes nabrał rozpędu – powiedziała.

Zrealizowała już ponad 100 zamówień

Kobieta spędza około 20 godzin tygodniowo, nadając imiona dzieciom. Zrealizowała już ponad 100 zamówień. Czas oczekiwania to 6 tygodni.

Collen przyznała, że wciąż pracuje trzy dni w tygodniu jako pielęgniarka, ale zyski płynące z własnego biznesu umożliwiają jej już teraz utrzymanie. Mogłaby przejść na pełen etat konsultantki do nadawania imion dzieciom. O dużym zainteresowani świadczy ilość obserwujących. Na TikToku przekroczyła ona już 50 tysięcy.

O to proszą klienci

Collen nie tylko wybiera ładne imiona, ale często otrzymuje zlecenie na imię, które będzie pasowało do imion starszego rodzeństwa. Klienci mają również ścisłe wymagania dotyczące konkretnych liter, znaczeń i sylab.

Do jednych ze swoich nietypowych zleceń zaliczyła zamówienie na „mroczne, gotyckie imię” w klimacie "Gry o tron".

Ile to kosztuje?

Koszt pojedynczej konsultacji może zaskakiwać. Ceny rozpoczynają się bowiem od równowartości 1000 zł za nagrany wcześniej film, który zawiera osiem propozycji lub pisemny raport z 10 propozycjami i analizą.

Najdroższy pakiet to równowartość 1600 zł za pakiet 30 propozycji imion dla dziecka.

Czytaj także: Piękne imiona dla dziewczynek inspirowane wiosną. Na liście kilka zaskoczeń

Imiona dla chłopców - 22 ładne i nieoklepane

Źródło: insider.com

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza